Komentowana treść: Stanisław Węsławski - wywiad
[#31] Re: Stanisław Węsławski - wywiad

@Dave, post #23

tak samo jak miałem problem z ksywą "Revisq". Na swój angolski czytałem sobie "rewisk"...natomiast w ACS zaczytałem "rewisku". Przyznam, że zawsze czytałem sobie i mówiłem według pierwszej opcji, bo wydaje mi się ona mniejszą gimnastyką dla języka...

Samo "q"(bez "u"), a tym bardziej na końcu, nie pochodzi z angielskiego. Jeśli już silić się na poprawność, to powinno być "rewiskju". Jednak na scenie zwykle do zwracaliśmy się do niego per "rewisku".
[#32] Re: Stanisław Węsławski - wywiad

@rzookol, post #15

ja win?

Oczywiscie, Dwikozy :P
[#33] Re: Stanisław Węsławski - wywiad

@MinisterQ, post #3

Błagam, przestań ciągle zmieniać tę swoją fotkę tę! Ja mam już tego DOSYYYYYYYĆ!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem