Komentowana treść: Klasa MUI - The Bar 21.6
[#1] Re: Klasa MUI - The Bar 21.6
Chcę zaznaczyć, że aktualna wersja TheBar jest oznaczona numerkiem 26.1 a nie 21.6. Wiem, że logika nakazywałaby po 21.5 wypuścić wersję 21.6. Jednak widocznie komuś się coś pokiełbasiło i nowa wersja ma numerek 26.1. :)

A tak przy okazji. Ja już nie mogę z tym TheBar. Poprzednie wersje też to miały. Odstępy między ikonami mam ustawione na 0. Jak odpalę preferencje i dam "Test" to są już takie jak być powinny. Ale przy następnym odpaleniu (np. YAMa) znów biedne ikony są jedna obok drugiej niemal bez odstępów. Czy ktoś coś takiego ma? Kasowałem ustawienia TheBar i ustawiałem od początku i nadal jest to samo. :( Dzieje się tak jak wyłączę ramkę dookoła ikonek. Nie lubię tych ramek ale co zrobić - na razie musi być. :(

Ostatnia edycja: 05.03.08 20:58:05
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem