Komentowana treść: Kurs Pagestreama - część 4
[#1] Re: Kurs Pagestreama - część 4
Fajnie! Lubię takie rzeczy czytać. Proszę o następne odcinki.

Po pierwszej setce odcinków proponuję wszystko ładnie zebrać, poukładać w rodziały, zrobić z tego zgrabny PDF (oczywiście w PageStreamie) i będzie polska instrukcja użytkownika PageStreama. :)

Gdybym tylko jeszcze coś robił odnośnie składu na ami-maszynach to na pewno bym go kupił. Ciekawi mnie czy została rozwiązana w nowym PageStreamie sprawa polskich znaków w fontach TrueType. W ogóle w tej chwili jest nie na czasie jeżeli chodzi o ten program. Nie wiem czy się coś rozwija, jak się miewa natywna wersja dla MorphOSa, czy nowy PageStream jest już stabilny, jak się ma jego nowy GUI, czy ami-wersje nie odstają od wersji dla innych systemów. Milion pytań...


------------edycja------------
Uffff, dopiero przy tym komentarzu zauważyłem, że zapomniałem sobie poprawić w FileX IBrowse i ciągle mi pokazuje MorphOS 1.4. Już poprawiony i w nasępnych komentach jest "MorphOS 2.0". Żeby sobie ktoś nie pomyślał... ;)

Ostatnia edycja: 13.07.08 15:30:46
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem