Komentowana treść: Zmiany w Regulaminie komentowania
[#31] Re: Zmiany w Regulaminie komentowania

@Andrzej Drops, post #25

Nie mówimy tu o niewidomym i niesłyszącym, tudzież sprawnym inaczej - tylko o chorych na schizofrenię. Jeżeli nie widzisz różnicy, to twój problem.
[#32] Re: Zmiany w Regulaminie komentowania

@APC74, post #27

Rozkoszuj się więc tą przynależnością do, jak to pisze pan Kraszewski "normalnych" i ciesz się, że nie należysz do pokrzywdzonej mniejszości.
Czasem jednak los płata niemiłe figle...
[#33] Re: Zmiany w Regulaminie komentowania
Oczywista oczywistość, ja jakoś z wszystkimi swoimi alter-ego mieścimy się na jednym koncie. Szczerze nie rozumiem po co zakładać więcej niż jedno konto.
[#34] Re: Zmiany w Regulaminie komentowania

@stachu100, post #30

Dlaczego nie ? Skoro jest to problem równie istotny jak dublowane konta
[#35] Re: Zmiany w Regulaminie komentowania

@APC74, post #31

Tylko to nie ja generalizuję i wkładam wszystkich "innych" do jednego wora z napisem "niepełnosprawni"
[#36] Re: Zmiany w Regulaminie komentowania

@Andrzej Drops, post #34

Drops, spamujesz...
Dla pozostałych rada: nie karmić trolla!
[#37] Re: Zmiany w Regulaminie komentowania

@grxmrx, post #36

O wypraszam sobie takie traktowanie. Nie jestem żadnym trollem, jak to sugerujesz. Zadaję rzeczowe i konkretne pytania, ale jak widać moderacja nie ma ochoty równie rzeczowo odpowiadać. Trochę to nie fair, ale przynajmniej inni userzy, robią to za was.
[#38] Re: Zmiany w Regulaminie komentowania

@Andrzej Drops, post #32

Normalni rulez!
[#39] Re: Zmiany w Regulaminie komentowania

@stachu100, post #29

można mieć też 10 nudnych oszołomów ale to przecież nie ten portal :D
[#40] Re: Zmiany w Regulaminie komentowania

@Andrzej Drops, post #32

Rozkoszuję się nią codziennie.
[#41] Re: Zmiany w Regulaminie komentowania

@grxmrx, post #36

Może moderacja zwróci uwagę na offtopowe odpowiedzi. Każda moja ma coś wspólnego z tematem. Proszę upomnieć tych, którzy naruszają regulamin
[#42] Re: Zmiany w Regulaminie komentowania

@Andrzej Drops, post #41

Post #37 jest nie na temat.
[#43] Re: Zmiany w Regulaminie komentowania

@G. Kraszewski, post #42

To odpowiedź na wyraźny i niepotwierdzony zarzut jaki pośrednio wystosował do mnie niebieski słonik.
[#44] Re: Zmiany w Regulaminie komentowania

@G. Kraszewski, post #42

Prawie cały wątek (w tym wszystkie moje wypowiedzi) są nie na temat.
Ale to tylko moje zdanie i proszę się nim nie sugerować (nie chciałbym dostać bana).
[#45] Re: Zmiany w Regulaminie komentowania

@Andrzej Drops, post #43

To odpowiedź na wyraźny i niepotwierdzony zarzut

Co nie zmienia faktu, że jest nie na temat. Mało że troll, to jeszcze kłamca.
[#46] Re: Zmiany w Regulaminie komentowania

@Andrzej Drops, post #16

@Andrzej Drops

A może powinna powstać czarna lista szubrawców-dublerów ? Każdy praworządny user wiedziałby, które nicki to czarne charaktery, a wisienką na torcie - dodatek mini-gierka w strzelanie z wirtualnego pistoletu w nicki największych bandziorów

I na takiej liście będzie ty, panie cacodemon666. Widzę, że nie potrafisz rozstać się z naszym portalem. Jesteś niekonsekwentny w swoim działaniu (w grudniu sam usunąłeś konto z portalu) dodatkowo próbujesz być hipokrytą. Na żadne z twoich pytań nie będzie odpowiedzi. Jeżeli Ci się coś nie podoba - dziękujemy. Skasuj konto i więcej go nie zakładaj pod kolejnym zmyślonym nickiem. Jeżeli jednak nie potrafisz żyć bez naszego portalu (a widzę, że nie potrafisz i stale potrzebujesz mieć gdzie się wygadać), to proponuję abyś dostosował się do reguł. Zaprzestał spamowania, trolowania i dyskusji będącej zaczątkiem offtopiców i flamewarów. Informuję, że konsekwencje będą wyciągane.

@reszta

Zachęcam do zakończenia rozmowy nie na temat.

--
Moderator
[#47] Re: Zmiany w Regulaminie komentowania

@Andrzej Drops, post #43

Ten słonik... co to jest? Ten człowiek ma ksywkę i miał rację co do Ciebie - trolujesz.

Ostatnia edycja: 26.02.11 13:20:51
[#48] Re: Zmiany w Regulaminie komentowania

@G. Kraszewski, post #45

Wyluzuj człowieku, w żaden sposób nie nazwałem Cię w niekulturalny sposób, a Ty wyjechałeś mi tu z dwururki. Nieładnie.
Piszę o niewielkich zmianach w regulaminie, podczas gdy wypadałoby dodać jeszcze kilka innych punktów, choćby za ofensywne zachowanie. Vide - Twój post wymierzony w moje krwawiące serce
[#49] Re: Zmiany w Regulaminie komentowania

@Andrzej Drops, post #48

Wyluzuj człowieku, w żaden sposób nie nazwałem Cię w niekulturalny sposób

Ja też nie, stwierdziłem tylko oczywisty fakt – panie cacodemonie sześć, sześć, sześć.
[#50] Re: Zmiany w Regulaminie komentowania

@mailman, post #46

Obawiam się, że trudno będzie udowodnić komukolwiek moje rzekome powiązania z wymienionym przez Ciebie nickiem. Samo IP nie wystarczy. Jeszcze raz piszę ( i nie jest to offtop, bo dotyczy tematu), że zanim się kogoś posądzi o coś, trzeba to umieć udowodnić. Póki, w tym kraju panuje domniemanie niewinności.
Ponadto byłem już posądzony o bycie 1989 czy kiv_masterem, ale oczywiście nie mam nic wspólnego z tymi osobami. Nie muszę też spowiadać się z tego, czy je znam czy nie. To prywatna sprawa.
Co do tematu to zadałem kilka pytań w dobrej wierze, dla dobra całego portalu, ale jak widać nie każdy chce wspólnego dobra.
[#51] Re: Zmiany w Regulaminie komentowania

@Andrzej Drops, post #50

Ależ ja nie muszę Ci niczego udowadniać. Dostajesz po prostu bana i tyle.

@reszta

Nadal ciągniecie OT. Jeżeli chcecie odpocząć od PPA, to wystarczy, że pojawi się pod tym komentarzem jeszcze jeden nie na temat.
[#52] Re: Zmiany w Regulaminie komentowania

@Andrzej Drops, post #50



Ostatnia edycja: 26.02.11 13:43:00
[#53] Re: Zmiany w Regulaminie komentowania

@Andrzej Drops, post #50

Dostanę bana, wiem i przepraszam moderację.

Spi******** dropsie, cacodemonie. Masz czelność buraku przychodzić tutaj po tym, jak oplułeś ten portal tak że mordę nie dało Ci się wytrzeć. Spi******* jeszcze raz.

[wulgaryzmy usunięto]
[#54] Re: Zmiany w Regulaminie komentowania

@pampers, post #53

Zgadzam się całkowicie z pampersem. Piszę to ze świadomością, że robię to po ostrzeżeniu moderacji, ale z drugiej strony czy aż tak bardzo zależy mi na możliwości komentowania na portalu, na którym taki Andrzej Drops vel cacodemon666 jest tolerowany przez moderację, po swoich obraźliwych wypowiedziach? Sam nie wiem...
[#55] Re: Zmiany w Regulaminie komentowania
Rulezowanie rulez!
[#56] Re: Zmiany w Regulaminie komentowania

@pampers, post #53

Tydzień dla każdego.

--
Moderator
[#57] Re: Zmiany w Regulaminie komentowania

@rzookol, post #1

i bardzo dobrze,

Aż musiłem załozyć konto (prawdziwe) aby skomentować tę wypowiedź. Z ust człowieka który maniakalnie zakładał lewe konta na eXecu, ale i na PPA zabłysnął choćby kontem _mufa, brzmi to jak kiepski dowcip. Mamy dopiero luty, ale dla mnie już wygrałeś plebiscyt na hipokrytę roku. To tyle. Wszystkich napalonych eksterminatorów polujących na amigowców, uprzedzam aby sobie darowali. Straszenie banami nic nie da, co więcej sam oszczędzę wam trudu, usuwając konto zaraz po napisaniu tego komentarza.
[#58] Re: Zmiany w Regulaminie komentowania

@mufa, post #57

Dożywotni ban. Konto już raz kasowałeś i później zakładałeś, więc nie strasz nas tutaj. Jeżeli założysz sobie kolejne konto to własnoręcznie je usunę.

--
Moderator
[#59] Re: Zmiany w Regulaminie komentowania

@mailman, post #58

mogę poprosić jeszcze o wycięcie tych bredni o mnie?
[#60] Re: Zmiany w Regulaminie komentowania

@mailman, post #58

Bardzo dobre zasady OK OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem