• Opis

zamieścił: parallax

data: 2006.07.18 11:16

kategoria: Wasze blaty / parallax

rozmiar pliku: 16.2 kb

rozdzielczość: 640x480

odsłon: 346

komentarzy: 8

Ocena użytkowników: 2.5 (oceniających: 21)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: AmigaOS 1.3
Nie dlatego dałem "1", bo jest to brzydkie, ale trudno ocenić wygląd bez żadnej własnej inwencji. To tak, jak gdyby w Graffiti zamieścić shoty blatów gołych systemów. To jest dobre w sytuacji opisu systemu, aby pokazać jak wygląda w "surowej postaci".
[#2] Re: AmigaOS 1.3

@mailman, post #1

Zgadzam się. Nawet ikonki są domyślne...
[#3] Re: AmigaOS 1.3

@mailman, post #1

Nie wiem czy jest w ogóle sens oceniać taki screenshit, oh- przepraszam- screenshot:)
[#4] Re: AmigaOS 1.3

@mailman, post #1

wiem, wiem, zgadzam się z Wami! Ten screenshot dałem tylko dlatego bo byłem ciekaw Waszej reakcji :) pozdrawiam


[#5] Re: AmigaOS 1.3
wow, dziś jest czwarta rocznica odkąd zamieściłem tego pięknego screena. Chyba wiem dlaczego jest taka średnia ocen- z zazdrości!!!
[#6] Re: AmigaOS 1.3

@parallax, post #5

[#7] Re: AmigaOS 1.3

@Mario, post #2

Nieprawda. Ikonka Shell'a nie jest oryginalna
[#8] Re: AmigaOS 1.3

@parallax, post #5

Ej, parallax czy mógłbyś zamieścić screenshota z OS4 działającego na tej SAM którą to podobno masz? (profil w PAUBase też niezaktualizowany, ajaj).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem