• Opis

zamieścił: Lord_10up

data: 2006.08.27 16:33

kategoria: Logosy / user bar

rozmiar pliku: 11.4 kb

rozdzielczość: 350x19

odsłon: 167

komentarzy: 11

Ocena użytkowników: 3 (oceniających: 2)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: PPA userbar v.2
muszę przyznać że v1.0 ładniejszy ale ten tez może być OK
[#2] Re: PPA userbar v.2
Zmieszanie w jednym zdaniu trzech polskich wyrazów i jednego angielskiego jednak, mimo wszystko, rzuca mi się do gardła, dokucza i tarmosi. :)
[#3] Re: PPA userbar v.2

@Mario, post #2

Tak, wiem, zrobiłem to z braku pomysłu na poprawne napisanie tegoż tekstu:) Powtarzam- takie są wymogi standartów UserBarowych, że jest "user", "proud", "addict(ed)" i tym podobne.
[#4] Re: PPA userbar v.2

@Lord_10up, post #3

W takim razie PPA.PL user chyba jedynie pozostaje...
[#5] Re: PPA userbar v.2

@Mario, post #4

To też rozważałem, ale będzie się z kolei gryźć z logiem PPA i nikt nie będzie wiedział o co chodzi
[#6] Re: PPA userbar v.2

@Lord_10up, post #5

To może logo PPA + "Amiga user"? ok, racja
[#7] Re: PPA userbar v.2

@alpine, post #6

Już lepiej, ale znowu będę marudzić- to ma się odnosić do Polskiego Portalu Amigowego, że jesteś jego członkiem, fanem, użytkownikiem, a nie używkownikiem Amigi...:/
[#8] Re: PPA userbar v.2

@Lord_10up, post #7

i tak źle i tak niedobrze to może logo ppa bez niczego albo
ppa+polski portal amigowy fan....sam nie wiem
[#9] Re: PPA userbar v.2

@pwe, post #8

Trzeba ankietę stworzyć
[#10] Re: PPA userbar v.2
A nie można zwyczajnie w świecie napisać "Polski Portal Amigowy" bez żadnych user czy proud? Ja nie widzę problemu.
[#11] Re: PPA userbar v.2

@Prince, post #10

Można. Zrobię tak w nstępnym UBeku PPA jeśli będzie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem