• Opis

Zdjęcie (niskiej jakości) przedstawia profesjonalnie wykonaną Przeróbkę Prądową A1200 (by Malin). Zdjęcie to, może być wzorem dla przyszłych posiadaczy A1200 :).

data: 2006.10.10 16:19

kategoria: Sprzęt / Malin

rozmiar pliku: 44.5 kb

rozdzielczość: 640x480

odsłon: 304

komentarzy: 5

Ocena użytkowników: 3.3 (oceniających: 3)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: "Mała" Przeróbka...
Zdjcie bardzo "amigowe" i życiowe! Aż czuć ten feeling bycia amigowcem :)

A teraz bardziej technicznie: Do czegokolwiek by to nie było, to przewodziki łączące tą kostkę osobiście dałbym grubsze. Zrobiłeś to po to aby napięcie z tej kostki pobierać, czy też zasilać płytę główną? Kupiłeś PPC?
[#2] Re: "Mała" Przeróbka...

@Prince, post #1

Nie kupiłem PPC. Z kostki jest pobierany "prund" do HDD. Zrobiłem to po to, aby "prund" nie musiał lecieć do HDka przez ścieżki na płycie A1200. Trzeba dbać o sprzęt ;). Dysk to ST34321A, nie wiem dokładnie ile prądu pożera. Całość działa już około 15 minut i jeszcze nic nie wybuchło . Próbowałem przylutować grubsze przewody, ale przy "nóżce" odpowiedzialnej za 5V nie umiałem tego zrobić. Zastosowałem więc cienkie przewody, które łatwiej przylutować. Z racji że nie są one długie, nie powinno być chyba dużych spadków.


Ostatnia edycja: 10.10.06 17:26:42
[#3] Re: "Mała" Przeróbka...
Uprzejmię informuje, że powstała druga wersja przeróbki. Tym razem płyta A1200 jest nienaruszona, zająłem się kablem od zasilacza ;). Foto wkrótce .
[#4] Re: "Mała" Przeróbka...

@Malin, post #3

Czekamy OK
[#5] Re: "Mała" Przeróbka...

@11MASTEr, post #4

Jest w Graffiti - Malinowa A1200 #1, #2 i #3. Jednak teraz nie ma już niepotrzebnych kabli (3,3V i takie tam). Zostawiłem tylko te, które są wykorzystywane (reszta delikatnie "wykręcona" z płytki zasilacza ;)).

Ostatnia edycja: 27.06.07 20:45:00
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem