AmigaOS 3.1, MagicWB, MUI, HippoPlayer, SSH+Lynx

  • Opis

A1200HD Magic (standardowa konfiguracja wiec OS 3.1, 2MB RAM, 800MB HDD) + Iiyama LCD 15" + Netgear MA401 WiFi.

Jednak da sie przegladac siec na golej A1200 :D

zamieścił: Czarek

data: 2006.10.11 20:50

kategoria: Wasze blaty / Czarek

rozmiar pliku: 174.8 kb

rozdzielczość: 1024x768

odsłon: 762

komentarzy: 19

Ocena użytkowników: 3 (oceniających: 9)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: AmigaOS 3.1, MagicWB, MUI, HippoPlayer, SSH+Lynx
Grab wyglądałby lepiej niż zdjęcie.
[#2] Re: AmigaOS 3.1, MagicWB, MUI, HippoPlayer, SSH+Lynx

@mailman, post #1

Zdecydowanie lepiej :P
[#3] Re: AmigaOS 3.1, MagicWB, MUI, HippoPlayer, SSH+Lynx

@Korni, post #2

Spokojnie. Wlasnie odebralem pamiec. Dzis zainstaluje przegladarke, moze jeszcze jakis soft (mail, jabber) i zrobie screena...
[#4] Re: AmigaOS 3.1, MagicWB, MUI, HippoPlayer, SSH+Lynx
Ja też chcę inet na Amidze! :D
[#5] Re: AmigaOS 3.1, MagicWB, MUI, HippoPlayer, SSH+Lynx

@Malin, post #4

a w czym problem? masz przeciez duzo lepszy config niz ja...
[#6] Re: AmigaOS 3.1, MagicWB, MUI, HippoPlayer, SSH+Lynx
Kto za to dał 5?
[#7] Re: AmigaOS 3.1, MagicWB, MUI, HippoPlayer, SSH+Lynx

@El Amigos, post #6

Osiagnij cos takiego na golej A1200HD to pogadamy.
Chcesz ladny screen? Moge wrzucic graba z PowerBooka G4 1.5 i 2GB RAM...
Tylko ciekawe czy Twoj pecetowy monitor bedzie w stanie wyswietlic go na pelnym ekranie...
[#8] Re: AmigaOS 3.1, MagicWB, MUI, HippoPlayer, SSH+Lynx

@Czarek, post #7

Skoro jest taki ładny, to poproszę- wrzuć go do działu Ciekawostki.
[#9] Re: AmigaOS 3.1, MagicWB, MUI, HippoPlayer, SSH+Lynx

@Lord_10up, post #8

http://cezary.falba.net/index.php?section=0&module=2&item=4
to z poprzedniego jabluszka - obecnie nalezy do mojej polowy.
ze swojego aktualnego wrzuce wkrotce...
[#10] Re: AmigaOS 3.1, MagicWB, MUI, HippoPlayer, SSH+Lynx

@Czarek, post #9

Phi, mój monitor wyświetlił to na pełnym ekranie. Ba, nawet jeszcze dużo miejsca zostało :).

Ostatnia edycja: 25.10.06 19:35:51
[#11] Re: AmigaOS 3.1, MagicWB, MUI, HippoPlayer, SSH+Lynx

@Malin, post #10

U mnie tak samo.
[#12] Re: AmigaOS 3.1, MagicWB, MUI, HippoPlayer, SSH+Lynx

@Malin, post #10

Bo to bylo z iBooka starego. Nowy PowerBook ma rozdzielczosc 1680x1050 ;)
Z tym, ze pewnie i tak wam sie nie spodoba, bo na tym forum w modzie sa blaty bez ladu i skladu gdzie jest pelno ikonek (kazda od innego kompletu), pod kazdym okienkiem inna tapeta bijaca po oczach tecza kolorow i inne takie, wiec po co pokazywac czysty pulpit...
[#13] Re: AmigaOS 3.1, MagicWB, MUI, HippoPlayer, SSH+Lynx

@Czarek, post #12

Ja z chęcią popatrzę na MacOsa- ostatnio siedziałem na takim Macu co to jest cały biały i sterczy z niego monitor LCD na wysięgniku::) i podobało mi się- było 5 ikonek na pulpicie. Osobićcie, to używam SuSE Linuxa a nakładka KDE jest po prostu PIĘKNA nno i wszystko jest spójne (gdy nie mam czasu na ustawianie piękności), lub dowolnie edytowalne (gdy mam na to ochotę). Także nie oceniaj mnie po średniej ocen w Graffiti tylko po komentarzach do tych blatów. No i wreszcie- może dodasz coś od siebie (trochę więcej blatów) żeby zmienić tę nonszalancję barw i kakofonię ikonek?
PS: Mam wrażenie że się obrażasz za słąbe oceny i (w wiekszości) negatywne komentarze Twoich blatów

Ostatnia edycja: 26.10.06 16:52:43
[#14] Re: AmigaOS 3.1, MagicWB, MUI, HippoPlayer, SSH+Lynx

@Lord_10up, post #13

Oj bo sie czepiacie ;) Ze ikonki nie od kompletu np. :D przeciez wszystkie glowiconki standardowe z OS 3.9... tragikomedia :D
[#15] Re: AmigaOS 3.1, MagicWB, MUI, HippoPlayer, SSH+Lynx

@Czarek, post #14

Standartwoe ikonki z OS3.9 są brzydkie tak samo zresztą jak cały system w surowym stanie. I co z tego, że ma kilkanaścia/ dziesiąt/set kolorów ustawionych na starcie a nie 4, co z tego że ma tapetę i kolorowe ikony, skoro i tak wiele to nie wnosi? Mogliby zamieścić w Workbenchu zautomatyzowany zmieniacz ikonek/ motywów i do tego możnaby dodać trochę właśnie ikonek i tematów.
[#16] Re: AmigaOS 3.1, MagicWB, MUI, HippoPlayer, SSH+Lynx

@Lord_10up, post #15

O gustach sie nie dyskutuje - a standarDowe glowikonki sa OK - fajniejsze niz zwykle 4 kolorowe ikony WB 3.1. Oczywiscie ikonki PNG zerzniete z OS X sa ladniejsze, ale niestety na adze moge o takich tylko pomarzyc. Juz o tym, ze zazwyczaj "pakiet" ikon to pare ikon na krzyz zawierajacy ikonki do kilku gier, szufladek czy dyskow, o zastapieniu standardowych ikon systemu nie ma mowy.
NewIcons i MagicWB mi sie nie podobaja.
[#17] Re: AmigaOS 3.1, MagicWB, MUI, HippoPlayer, SSH+Lynx

@Czarek, post #16



Ostatnia edycja: 27.10.06 21:53:46
[#18] Re: AmigaOS 3.1, MagicWB, MUI, HippoPlayer, SSH+Lynx

@Czarek, post #16

Standardowe ikonki z WB 3.1 przynajmniej były spójne kolorystycznie ;)
[#19] Re: AmigaOS 3.1, MagicWB, MUI, HippoPlayer, SSH+Lynx

@Czarek, post #12

Duża rozdzielczość, ale i tak za mała, żeby zajmowała 3/4 mojego ekranu :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem