• Opis

Chcieliście to macie! Ostrzegałem was że na prawdziwej Amidze.....lepiej nie mówić, negatiwy się posypią.....

zamieścił: pwe

data: 2006.10.17 11:46

kategoria: Wasze blaty / pwe

rozmiar pliku: 46.9 kb

rozdzielczość: 640x256

odsłon: 259

komentarzy: 16

Ocena użytkowników: 1.94 (oceniających: 17)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Amiga OS 3.0
1. JPG?? Shoty daje się tutaj przeważnie w PNG :D
2. Ile masz kolorów? Przy ośmiu można już uzyskać ładne efekty.
3. Tapeta, podkład pod okienka... Wcięło?
4. Co to za odstęp po prawej stronie? :P
5. Przy dużo ikonek na blacie, w dodatku nie uporządkowane.
6. W okienku też jakoś krzywo.
7. Rozdzielczość nie ciekawa, ale to wybaczam jeśli nie korzystasz z monitora svga :)
[#2] Re: Amiga OS 3.0

@Korni, post #1

Na ppaincie zrobiłem w Iffie a przekonterwowałem na JPG

8 kolorów mam ustawione
Tapety nie mam bo pamięć oszczędzam
Tak TM mi zrobił taki odstęp.
Zmieniłem roździelczość ale teraz na dole jest odstęp

Ostrzegałem ze pulpit z classika to nieciekawy wygląd
OK
[#3] Re: Amiga OS 3.0

@pwe, post #2

Ja mam lepszy, i też w 8kolorach, wkrótce wyśle :P
BTW: masz 16MB? Przecież tapety zajmują niewiele, no nie mów, że nie starcza fastu :P

Ostatnia edycja: 17.10.06 22:38:57
[#4] Re: Amiga OS 3.0
Czym są zrobione te guziki-panele?
[#5] Re: Amiga OS 3.0

@Mario, post #4

na Tools menagerze
16 mam fastu problem w tym że zmieniłem tapete na niebieskie tło
czyżby komus się to podobało?
[#6] Re: Amiga OS 3.0

@pwe, post #5

czyżby komus się to podobało?

Nie, tylko wydziwiamy. :)
Ale ja mając zwykłą A1200/020 z AGA i fastem mialem o wiele lepszy wygląd WB'a. Chyba każdy miał.
[#7] Re: Amiga OS 3.0

@El Amigos, post #6

to dobrze
ostrzegałem was ze to jest nie miły wygląd
obecnie wstawiłem sobie niebieską tapetkę.....
złom
[#8] Re: Amiga OS 3.0
A to niby moj WB jest taki brzydki... Ma ikonki nie od kompletu, brzydkie nudne tapety itp... A przeciez mam taki sam konfig jak kolega...
[#9] Re: Amiga OS 3.0

@Czarek, post #8

I dlatego blat kolegi nie ma wyższej średniej ocen z naszych głosów niż Twój blat.
[#10] Re: Amiga OS 3.0

@Lord_10up, post #9

dzięki za niskie oceny spodziewałem sie tego i się ciesze
dlaczgo oceny nie są jescze niższe?? ;)
[#11] Re: Amiga OS 3.0
Jakie piękne ikony A ten szary kolor delikatnie przebijający się w tle jest po prostu prześliczny! A przesunięcie docka delikatnie w lewą stronę aby za bardzo myszki nie zużywać jest też genialne!

Jednym zdaniem: gdyby nie to, że już dałem jedynkę tego shita... ups! Sorry. Shota! Oceniłbym na 11

(jeden i jeden, czyli dwie jedynki, a jak ktoś chce to może sobie nawet i jedenaście tam widzieć )
[#12] Re: Amiga OS 3.0

@Prince, post #11

dzięki za 1 dzięki
jestem zadowolony........jednak pewnie szykuje się jakaś zmiana bo mam w planach zmienić kolor okienek i dać jakąs wyj**** planszę na pulpit
ale i tak dzięki
[#13] Re: Amiga OS 3.0

@El Amigos, post #6

A ja przy 64mb FASTu nie daje tapet co by nie przymulac kompa hehe
[#14] Re: Amiga OS 3.0

@MrT, post #13

Ja obecnie mam niebieską tapetkę... problem w CHIPIE
[#15] Re: Amiga OS 3.0

@pwe, post #14

Co to znaczy problem w CHIPie? Nie ma czegoś takiego, dajesz Fblit + systempatch2 i zawsze masz ok. 1,8 wolnego chipu a system chodzi zauważalnie szybciej.
Na aminecie są stada tapet w stylu MWB w 8 kolorach, testowałem ich kiedyś wiele i niektóre były niezłe. Poszukaj, sprawdź i od razu będzie lepiej. Nawet do MWB bardzo zalecam iconborder off, jeśli nie masz NI lub MCP to poszukaj oddzielnego programu do tego, na aminecie są ich sterty.
[#16] Re: Amiga OS 3.0

@Orson, post #15

Aha, jeszcze jedno- zmień rozdzielczość na NTSC hires laced (60hz) lub euro36 laced (72hz) - obie działają na standardowym monitorze commodore, na TV tylko ten pierwszy. Blat od razu będzie większy, ikonki lepiej będą wyglądać, wreszcie będzie więcej miejsca:)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem