• Opis

I niech ktoś mi powie, że ma ładniejszy blat.

zamieścił: frywolny_marian

data: 2009.09.13 00:09

kategoria: Wasze blaty / frywolny_marian

rozmiar pliku: 703.4 kb

rozdzielczość: 1885x1475

odsłon: 254

komentarzy: 5

Ocena użytkowników: 3 (oceniających: 10)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Blacik w mojej A1200.
Za blat "trójka", za zdjęcie, a nie zrzut ekranu, "zero". Średnia 1,5.
[#2] Re: Blacik w mojej A1200.

@mailman, post #1

Taki był mój zamysł. Dzięki temu zdjęcie ma swój klimat. Linie TV - klasyka pełną gębą.
[#3] Re: Blacik w mojej A1200.
Nie no fota to juz przegiecie. A blacik calkiem spoko. Z doswiadczenia wiem, ze Scalos + ikonki MWB (a dokladniej SmallMagic 1:2) wygladaja i dzialaja naprawde fajnie jesli jest sie skazanym na TV albo 1084. Porozciagane NewIcons upchniete na sile na malym workbenchu sa poprostu zenujace... Za graba dalbym 4, za fote masz 3 :P
[#4] Re: Blacik w mojej A1200.

@Czarek, post #3

Co żeście się tak do tej foty przyczepili? To jest dział, w którym pokazuje się własne blaty czy wystawa fotografii? Tak wygląda mój blat w Amidze podłączonej do TV, która służy mi wyłącznie do grania. Obraz jest lekko zamulony i poprzetykany liniami i to zdjęcie to dokładnie oddaje.
[#5] Re: Blacik w mojej A1200.

@frywolny_marian, post #2

Linie TV - klasyka pełną gębą

dokładnie tak, ja bym jeszcze skadrował tak, żeby było widać fragmenty monitora z logiem C= 1084st np.)

i to by był dopiero retro pełną gębą

OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem