• Opis

To mój prototyp rozszerzenia pamięci 0.5 MB SLOW RAM. Cały układ był pomyślany jako nakładka na układ FatAgnus. Może i samo wykonanie lekko odstrasza, jednak do testów całkowicie wystarczało. Ponieważ po wielu próbach i testach nie osiągnąłem zadowalających mnie rezultatów, chwilowo zarzucam ten projekt. Po kilku zmianach w układzie TrapDoora dostałem zadowalajace rezultaty, jednak były one dla mnie niewystarczające. Może kiedyś jeszcze wrócę do tego projektu.

zamieścił: Phibrizzo

data: 2009.12.07 12:51

kategoria: Sprzęt / Phibrizzo

rozmiar pliku: 186.4 kb

rozdzielczość: 1024x682

odsłon: 204

komentarzy: 4

Ocena użytkowników: 5 (oceniających: 7)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Pamięć SLOW made in garaż
Wow, szacun, zdjecie dolacza do mojej steampunkowej kolekcji :)
[#2] Re: Pamięć SLOW made in garaż
Wykonanie nie jest wcale złe, a jak na prototyp to i tak za ładnie wygląda :). Kurczę, jak ja dawno żadnych płytek w domu nie robiłem :)
[#3] Re: Pamięć SLOW made in garaż
mnie atm sie plytka bardzo podoba :) Wiecej takich prototypow :D
[#4] Re: Pamięć SLOW made in garaż
Mi też się podoba :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem