Workbench Screen po powrocie turbo...

  • Opis

Lekko poprawiony Workbench po powrocie turbo z naprawy. Na szczęście "misja się powiodła" i da się już jako tako klikać. Obraz przepuszczony przez kartę TV w piecu, więc niezbyt pięknie odwzorowuje rzeczywistość, ale po "upadku" palowego philipsa na razie taki los.

zamieścił: thomek

data: 2010.10.14 21:44

kategoria: Wasze blaty / thomek

rozmiar pliku: 64.7 kb

rozdzielczość: 697x534

odsłon: 154

komentarzy: 7

Ocena użytkowników: 3 (oceniających: 5)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Workbench Screen po powrocie turbo...
A dlaczego nie użyłeś SGraba do zrobienia zrzutu ekranu tylko strzeliłeś zdjęcie? Za to jedna gwiazdka.
[#2] Re: Workbench Screen po powrocie turbo...

@mailman, post #1

Myślę, że jest to zrzut ekranu za pomocą narzędzi dostępnych dla karty telewizyjnej. Przynajmniej ja tak robię.
[#3] Re: Workbench Screen po powrocie turbo...

@Tomski, post #2

To nie zmienia tego, że wygląda to okropnie.
[#4] Re: Workbench Screen po powrocie turbo...

@mailman, post #1

W sumie racja, popracuję nad tym, ale zgrabowany i zrzucony obraz dość mocno przekłamuje nasycenie poszczególnych barw z palety workbencha i straszne sito wychodzi. Może i obraz jest ostrzejszy i wyraźny, ale nie wygląda wcale jak oryginał. Pokombinuję z formatami. Pozdrawiam.
[#5] Re: Workbench Screen po powrocie turbo...

@thomek, post #4

Słyszałeś o bezstratnych kompresorach, np. PNG? Nie wszystko musi być JPG.
[#6] Re: Workbench Screen po powrocie turbo...

@mailman, post #5

Właśnie z PNG mam problem - kolory się kaszanią, ale mniejsza o większość... Poprawiam się
[#7] Re: Workbench Screen po powrocie turbo...

@thomek, post #6

Z PNG? Coś namieszałeś chyba.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem