Komentarze do artykułu: Router ASMAX ar701u

[#1] Re: Router ASMAX ar701u
ciekawe czy poszedłby przez USB. osobiście podejżewam, że tak.

[#2] Re: Router ASMAX ar701u
bez dhcp bedzie dzialal z genesis (zasadniczo dhcp jest zbedne w domu o ile nie przychodzi codziennie ktos ze swoim kompem i sie podpina). zobacz czy nie masz opcji uzywania stalego ip i dhcp jednoczesnie. wtedy ustaw amidze jakis ip ktory nie jest w puli adresow jaki przydziela dhcp. genesis ma tę zaletę że "wyciąga" troszkę więcej cps niż miami(dx).

a to ze voyager do dupy nie zaliczalbym jako minus routera :)
[#3] Re: Router ASMAX ar701u

@Valwit, post #2

Probowalem na ip stale ajk by sie dalo to bym napisal o tym ze Genesis dziala podobne mialem skutki z routerem Request tylko nawet mi miamidx nie pociagnal udalo mi sie go skonfigurowac na Genesis i miamidx i nic wiecej w przypadku tego routera to tez mi udalo sie skonfigurowac pod genesisi tylko tyle.

a co do voyagera ze jest to dupy to wiem ale jak mialem request-a dalo mi sie go skonfigurowac na wszystkich przegladarkach :D
[#4] Re: Router ASMAX ar701u
Fajno nie wiedziałem że można podłączyć ADSL do Amigi :)
[#5] Re: Router ASMAX ar701u

@Zbyniek, post #4

Widze, ze przyszles sobie potrollowac, ale tak do Ciebie tyle powiem, ze malo ludzi wie jak podlaczyc neo czy net24 do amigi.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem