Komentarze do artykułu: The Lost Patrol

[#1] Re: The Lost Patrol
Zapachnie troche "lizusostwem" ale co tam.. podoba mi sie Sebastianie jak piszesz. Nawet te tytuly, ktore lata temu odrzucilem jako nudne (Lost Patrol i Body Blows) opisales tak, ze z zainteresowaniem przeczytalem.

Brawo. Choc musisz byc naprawde zdeterminowany, zeby takie produkcje jak wspomniane Body Blows Galactic chciec przechodzic :)
[#2] Re: The Lost Patrol

@Skotos, post #1

BB Galactic nie wymaga determinacji przy przechodzeniu, bo jest dość łatwa.

Grałem w tą grę bardzo często kiedy była jeszcze nowością i kończyłem kilka razy. Była to wtedy dla mnie bijatyka #1 na Amigę, a do tego pokazywała super oprawę graficzną na mojej nowej A1200. Echhh to były czasy!
[#3] Re: The Lost Patrol
Z tego co pamiętam to na polu minowym można wykryć minę. Trzeba wcisnąć przycisk fire (jeśli korzysta się z dżoja), wtedy nasz żołnierz podłubie nożem w piachu i jak wykryje minę to ją zobaczymy na ekranie.
[#4] Re: The Lost Patrol

@Sasquatch, post #3

O, tego nie wiedziałem. Pokombinuję, ale mimo wszystko zdania nie zmieniam, że ta część zręcznościowa jest zrobiona najgorzej...
[#5] Re: The Lost Patrol

@Skotos, post #1

To nie determinacja tylko uwielbienie do starych gier. Ja to robię z przyjemności ;) Dziękuję za miłe słowo.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem