Komentarze do artykułu: Elfmania

[#1] Re: Elfmania
Gra jest super, recenzja równie ładna , dzięki
[#2] Re: Elfmania
Niewiele osób wie, ale Elfmania miała mieć dodatkowy dysk, na którym miały się znaleźć trzy dodatkowe postaci oraz jedno nowe miejsce walk. Datadisk się nie pojawił, ale zachowały się klatki animacji oraz inne grafiki. Znaleźć je można na stronie grafika - Miha Rinne.
[#3] Re: Elfmania
Jednego nigdy nie mogę zrozumieć. Skąd bierze się delikatność w ocenianiu gier?! Elfmania miażdży konkurencję grafiką, animacją, muzyką i dźwiękiem, ale przegrywa z kretesem na polu grywalności. Jest wąska grupa graczy, która za'adaptowała się do dziwnego i trudnego sterowania postaciami, ale większość nie jest w stanie. Nigdy nie udało mi się ukończyć tej gry, choć kilka razy wydawało mi się, że jestem blisko. Pykałem kilka minut zdobywając powoli przewagę, by przegrać w kilka sekund po kilku celnych ciosach ( zazwyczaj młotkach ). W normalnym mordobiciu palisz się do walki i chcesz rywala dorwać. Tutaj, po krótkim czasie masz ochotę tylko na ucieczkę. Jednym słowem zgadzam się z autorem recenzji, ale nie rozumiem oceny, jaką przyznał za grywalność. 70/100? To jaką trzeba zrobić grę, by dostać 5 albo chociaż 15/100?! Nie mówię, że Elfmania zasługuje na tak niską notę, ale 70/100 to nota dla dobrej gry. Nie rewelacyjnej, nie rzucającej na kolana, ale przyzwoitej. A tego niestety o Elfmańji - w wymiarze grywalności - powiedzieć nie można.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem