Komentarze do artykułu: Rozmowa z Tomaszem Tomaszkiem - programistą gry "Franko - The Crazy Revenge"

[#1] Re: Rozmowa z Tomaszem Tomaszkiem - programistą gry "Franko - The Crazy Revenge"
Następne polowanie zakończone sukcesem! ;)



Dzięki, dzięki, dzięki i jeszcze raz wielkie dzięki za ten długaśny wywiad który czyta się z ogromną przyjemnością!
[#2] Re: Rozmowa z Tomaszem Tomaszkiem - programistą gry "Franko - The Crazy Revenge"
Gratuluję!!

Łezka po oku popłynęła, jak przypomniałem sobie te czasy!!
[#3] Re: Rozmowa z Tomaszem Tomaszkiem - programistą gry "Franko - The Crazy Revenge"
Dla mnie bomba
[#4] Re: Rozmowa z Tomaszem Tomaszkiem - programistą gry "Franko - The Crazy Revenge"
Jestem niezmiernie zaszczycony, że Twórca Franko widział nasz film. Wzorowaliśmy się oczywiście na wersji Amigowej. To z nią spotkałem się po raz pierwszy i zapadła mi w pamięci, jako jedna z moich ulubieńszych gier z okresu dzieciństwa. Przed realizacją filmu, z braku dostępu do Amigi ratowaliśmy się emulatorami, aby odświeżyć sobie przedstawioną tam historię:] Chciałbym podziękować całemu World Software za niezapomniane chwile spędzone przy tej grze, oraz za motywację do przeżycia krótkiej przygody z filmem;)



Pozdrawiam całą ekipę PPA oraz World Software



"Karateka", z filmu "Franko - Szalona Zemsta"
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem