Komentarze do artykułu: Celtic Legends

[#1] Re: Celtic Legends
Już wcześniej spotkałem się z tym tytułem w jakimś magazynie, jednakże dopiero po tej recenzji po owy tytuł sięgnąłem z zainteresowaniem. Przypadł mi do gustu, mimo tego, że nie jest rzeczywiście "genialny". Ale! Grafika podczas prowadzenia bitew oraz sama mapa stwarza ciekawy klimat. Dopatrzyłem się tylko jednej nieścisłości w recenzji, cytuję: "Ponadto występuje w grze brak urozmaiceń (na przykład zdarzeń losowych), które mogłyby odmienić wynik prowadzonej bitwy". Grałem jedynie pół godziny ale zauważyłem, iż w górach wali mocno piorunami, które lubią trafiać w jednostki wpływając na nich śmiertelnie :).

[#2] Re: Celtic Legends
Rzeczywiście pomysł ciekawy, ale zniechęcił mnie poziom trudności i małe urozmaicenie gry. Nie chodzi o te że są jakieś tam czynniki losowe w bitwie ale niskie skomplikowanie gry.



>element RPG

Elementy RPG to nie są cyferki.



>Każdą jednostkę charakteryzuje szereg wskaźników

Fajnie, pięknie tylko że jednostki tego samego poziomu, mimo przeciwnych stron, mają takie same współczynniki. Tyle jeśli chodzi o urozmaicenie.



>charakteryzuje się zupełnie inny jednostkami

Z wyglądu.



Pamiętam, że denerwowało mnie jak chciałem zwiększyć doświadczenie u Eskela i posyłałem do walki to mi go katowali.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem