Komentarze do artykułu: SVideo w CDTV

[#1] Re: SVideo w CDTV
"Tutaj właśnie chciałbym napisać o małej uwadze, o której wspomniałem wcześniej. Według moich testów na schemacie źle jest opisane gniazdo SVideo. Zamiast "tył gniazda" powinno być "przód gniazda". W przekonaniu tym utwierdził mnie układ wykonany przez 11Mastera, który dostarczył mi go do testów oraz fabrycznie wykonany kabel SVideo. "




o, to może dlaego nie działa mi to co ja złożyłem, jak bedę miał czas, to się sprawdzi : )
[#2] Re: SVideo w CDTV
skąd ta pewność, że wtyczka s-video w tamtym artykule jest źle oznaczona? Sugerując się Twoim artykułem, zamieniłem kabelki, podłączyłem wtyczkę, poszedł dymek, obrazu brak na s-video, brak też na composite -.-



Jest jednak obraz z RGB, ale i tak nie wiem, czy nie spaliłem czegoś ważnego ...
[#3] Re: SVideo w CDTV

@Bagheera, post #2

Obejrzalem dokladnie uklad ktory zrobil 11Master i porownalem go ze schematem.

Ponadto mam wykonany fabrycznie kabel z dwoma wtyczkami svideo jaki jest dostarczany do niektorych kart graficznych

Obraz z wyscia svideo podlaczylem do tunera TV ktory mam w Amidze.

Przy podlaczeniu przewodow tak jak jest sugerowane na schemacie nie uzyskalem zadego obrazu, jednak nic zlego sie nie stalo.



Rownierz tym samym kablem podlaczylem stacjonarne DVD do tej samego tunera przy testowaniu programu TvR.

Tu obraz rownierz byl poprawny. Stad mam pewnosc ze kabel ten jest wykonany prawidlowo.



Jesli dokladnie przeanalizujesz zamieszczone zdjecia i obrazek plytki drukowanej zauwazysz ze zlacze jest podpiete inaczej niz na schemacie.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem