Komentarze do artykułu: Soccer Kid

[#1] Re: Soccer Kid
Recenzja ok., ale mogłeś zacząć tak romantycznie za siedmioma górami za siedmioma lasami :)

Superfrog jest łatwiejszy od Soccer Kid.

Superfroga przeszedłem na 1-m życiu, Soccer Kida mi się nie udało na 1-m życiu

[#2] Re: Soccer Kid
he he nikt sie nie przyczepil do Legii Warszawa (L)
[#3] Re: Soccer Kid
Warto dodac ze gra jest z niektorymi elemenatmi podobna do Arabian Night (autorzy ci sami)..animacja postaci,mrugani oczami,machanie rekoma nad przepasciami,dzwiek podaczas straty energi a nawet dzwiek jak sie podskakuje i zbiera elementy.

Nie przeszkadz to jednak w powiedzeniu ze Arabian Nights to zacna platformowa moze konkurowac szybkoscia z Super Frogiem.

[#4] Re: Soccer Kid

@HOŁDYS, post #3

"Arabian Nights" i "Soccer Kid" to ten sam engine gry.
[#5] Re: Soccer Kid

@mailman, post #4

absolutnie nie :)) scroling i ruch postac jest zdecydowanie szybszy w AN .. nie wiem czy zauwazyles w SC jest plynny scrool ..a w AN jest dynamiczny (niby szarpany ale tak fajnie przyjemnie - przyspieszany i zwalniany - super orginalny !!!)

z Super Frogiem porownywalny szybkoscia
[#6] Re: Soccer Kid

@HOŁDYS, post #5

Jedno nie wyklucza drugiego. To że pewne cechy o których napisałeś są inne nie znaczy ze to absolutnie inny silnik. Przecież engine mógł zostać zmodyfikowany na potrzeby drugiej gry, pozostając jednak "sobą" zachowując kluczowe elementy stąd mowa, że to ten sam a nie inny silnik gry.
[#7] Re: Soccer Kid

@Logan, post #6

wspolne aspekty sa ale czy to 1:1 ten sam engine trzeba by zapytac programistow z KRisaLis :S
[#8] Re: Soccer Kid

@HOŁDYS, post #7

Widziałeś Quake, RallyQuake i AirQuake? Trzy różne gry, ten sam engine.
[#9] Re: Soccer Kid
Bardzo przyjmena gra :) Fajnie by było gdyby dało się zapisać stan gry częściej i było więcej żyć. Ewentualnie gdyby był też przycisk do patrzenia się do góry, przeklinam te wszystkie ptaki latające nad platformami których nie widziałem :)

Mam pytanie - zauważyłem że w grze są różne ukryte bonusy poukrywane w konatrach drzew. Kiedy piłka przeleci przez zieleń można zauważyć mrygający obrys kafelka. Posłałem piłkę w to miejsce kilka razy i pojawiły się punkty, posłałem piłkę kilka razy bo obrys się jeszcze pojawiał i wypadło dodatkowe życie a obrys zniknął. Czy owe ukryte kafelki można znaleźć też w innych obiektach?
[#10] Re: Soccer Kid

@Gżegżółka, post #9

Wersja AGA jest kolorowsza, nie tylko przeciwnicy mają więcej barwpomysł

OCS


AGA


Gra jest wyśmienita, chociaż do Superfroga jej trochę brakujeOK
[#11] Re: Soccer Kid

@parallax, post #10

Super gierka przeszedłem całą , ciut lepsza od Superfroga którego też kilkakrotnie skończyłem
[#12] Re: Soccer Kid
Fajna recenzja - bez lania wody. Tak jakbym czytał opis z gazety z lat '90.

Mamy jednak błąd na dole:

Soccer Kid - Krysalis 1994

Winno być: KRISALIS

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2022 00:33:00 przez Hubez
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem