Komentarze do artykułu: Superfrog

[#1] Re: Superfrog
najlepsza gra na amige !!! super plynna super muza super grafa super frog :)))
[#2] Re: Superfrog
AUTORZY O GRZE



"Gdy gra została wreszcie ukończona wierzyłem i nadal wierzę, że ten tytuł jak i bohater, który w niej występuje, staną się niestarzejącym się klasykiem.



Dokładnie tak. Kilkanaście lat temu Super Frog ( i kilka innych znakomitych tytułów ) był dla nas normą. Z perspektywy czasu należy stwierdzić, że jest to platformówka wręcz archetypiczna. Niemająca konkurencji nie tylko na Amidze, ale na jakiejkolwiek platformie. Pierwszy układ jest stosunkowo ubogi, ale kolejne to już prawdziwe perełki. Bohater jest fajny, a do tego szybki i znakomicie się nim steruje. Poziom trudności wyważony idealnie. Przy Super Frog-u spędziłem więcej czasu, niż przy wszystkich innych platformówkach razem wziętych. Jeśli będę miał dzieci, to na pewno podsunę im ten tytuł.
[#3] Re: Superfrog
Kochana gra, piękna muzyka, czasami włączam by posłuchać samej melodii, jak i modków z planszy, idealna grafika, zabawne postacie, kocham wszystkie kawałki z tej gry i jak gram to nie mogę przestać. Chyba, że się wkurzę na kolce.
[#4] Re: Superfrog
Miałem podobnie jak autor tej recenzji... W Superfroga grałem jako dzieciak. Skończyłem grać na etapie który był na trzeciej dyskietce. Wyłączam Amigę z prądu i oczekuję na następny dzień, kiedy znów zagram. Uruchamiam Amigę, zapominając, że dyskietka została w środku - standardowo miała pokazać się słynna łapka prosząca o włożenie dyskietki. Nagle wielkie zdziwienie - coś się zaczyna ładować z dyskietki nr 3

Tak przypadkiem odkryłem intro szeroki uśmiech
2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem