Komentowana treść: Przemówienie Stevena Solie podczas AmiWest 2011
[#1] Re: Przemówienie Stevena Solie podczas AmiWest 2011
Czy może szanowna redakcja zrobić newsa z podsumowaniem każdego dnia i ew. czasem co się i kiedy działo na tej imprezie , kto był itp. , plus ew. zdjęcia jeśli są . Np w formie krótkiego artykułu ???
[#2] Re: Przemówienie Stevena Solie podczas AmiWest 2011
Slucham go juz ze 20 min, jest 10 minut smiechu i jakies p******y czemu amigaone x1000 nazywa sie tak a nie inaczej, ile osob programuje dla os4...i nic wiecej.
Mam nadzieje ze sie rozkreci i pod koniec bedzie mozna cos ciekawego uslyszec procz smiechu.
[#3] Re: Przemówienie Stevena Solie podczas AmiWest 2011
wow, mamy chip XMOS ale do czego wykorzystamy, nie wiem.... a moze bedziemy emulowac SID'a ...nie wiem moze, moze wykorzystam to do swojej pracy, nie wiem...
Czyli mamy XMOS po to by wszyscy sie jarali....
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem