Komentowana treść: ACube Systems uruchamia sklep internetowy
[#1] Re: ACube Systems uruchamia sklep internetowy
https://acube-systemsbiz.serversicuro.it/shop/en/14-case-systems

5 produktów, 5 razy out of stock? Można coś kupić?
[#2] Re: ACube Systems uruchamia sklep internetowy

@pampers, post #1

Coś słabo przeszukałeś ten sklep w poszukiwaniu produktów.
[#3] Re: ACube Systems uruchamia sklep internetowy

@jarob, post #2

Szukałem gotowych zestawów, wszystkie były out of stock, wypadam ze sklepu. Proste i jasne.
[#4] Re: ACube Systems uruchamia sklep internetowy

@jarob, post #2

Chodziło mu pewnie o komputery SAM. Tych akuratnie nie mają, wszystkie już wyprzedane. Ale mnie cieszy co innego - mają w ofercie np. Radeony 9250 na PCI, uniwersalne (5/3V), po 36 Euro. A tyle kiedyś się go naszukałem (w końcu kupiłem na Alledrogo, nawet trochę taniej, ale to nie to samo co dostać nówkę z gwarancją i to jeszcze od amigowego resellera).

Edycja: AmigaOne 500 też nie mają. Ale za to dobra wiadomość - można jeszcze kupić płytę Sam460ex.

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2011 18:49:34 przez recedent
[#5] Re: ACube Systems uruchamia sklep internetowy

@pampers, post #1

Można coś kupić - poszczególne komponenty za wyjątkiem dysku twardego WD. W związku z powyższym "system, jako całość" jest out of stock.

Problemy z dostawami dysków WD i wzrostem ich cen zapewne spowodowane są powodzią.

http://www.wdc.com/en/company/thailandupdates/
[#6] Re: ACube Systems uruchamia sklep internetowy
O co chodzi z minimigiem? Czym one się różnią, bo nie wiem co to za układ, którego nie ma lub jest?
[#7] Re: ACube Systems uruchamia sklep internetowy

@Ender, post #6

Pod kontroler ARM, o który Minimiga możesz rozbudować.
[#8] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#9] Re: ACube Systems uruchamia sklep internetowy
Ceny Minimig całkiem niezłe - i wybór spory.
[#10] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#11] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#12] Re: ACube Systems uruchamia sklep internetowy

@mirekszt, post #5

problem powiodzi dotknal chyba wszystkich producentow dyskow ...zostalyz alane fabryki produkujace 90% calosci dostaw :) wiec nie dziwie sie ze zestawy sa out of stock.
[#13] Re: ACube Systems uruchamia sklep internetowy

@DRACOX, post #12

No niestety, także w "gwiazkowych zestawach" 20% ceny zestawu to może być sam dysk, bo dostawy póki co nie będą szybko zwiększać a na rynek detaliczny będą spływać tylko resztki z oem po skandalicznych cenach.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem