Komentarze do artykułu: The Addams Family - Amstrad CPC, C64, ZX Spectrum

[#1] Re: The Addams Family - Amstrad CPC, C64, ZX Spectrum
To prawda że giera jest niezbyt mądrze wykorzystanym potencjałem - ładna oprawa graficzna ginie w poziomie frustracji jaką potrafi dostarczyć rozgrywka. Przeszedłem ją na C=64 nawet kilkukrotnie, ale za każdym razem grałem z nieskończonymi życiami. Nawet i z tym ułatwieniem przejście jej stanowi nie lada wyzwanie: co z tego że mamy nieskończoną ilość prób, gdy po śmierci zawsze jesteśmy cofani do ostatniego "savepointa" i musimy znowu żmudnie doczłapywać się do feralnego miejsca, w którym zazwyczaj ponownie giniemy. Niewiele osób będzie aż tak zaciętych, aby poprzez nieskończone próby w końcu wyuczyć się sekwencji ruchów koniecznych do pokonania lokacji i wejścia do kolejnej, gdzie cała zabawa w uczenie zaczyna się od początku... Żeby było jeszcze weselej, niektóre fragmenty trzeba będzie pokonywać w obydwie strony po kilka razy, gdy np. poleziemy gdzieś nie mając odpowiedniego klucza i okaże się, że trzeba zawrócić i poszukać go w kompletnie innym miejscu . A lokacji w tej grze naprawdę jest dosyć sporo...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem