Komentowana treść: Games TOP10 - wyniki za listopad
[#1] Re: Games TOP10 - wyniki za listopad
Ogólnie, same dobre gry.
[#2] Re: Games TOP10 - wyniki za listopad

@Skiba, post #1

No a ja sie pytam, gdzie jest Speedball 2 ?????????????
Die Siedler to swietna gra, ale z czasem sie postarzala (mechanika rozgrywki, powtarzalnosc) To wg mnie dyskwalifikuje te gre , jako No1. Gry takie jak Chaos Engine, Ruff'n'Tumble, Superfrog, Battle Squadron, Swiv, Warzone, nie tylko dla nostalgikow (i fanow Amigi) sa grywalne......
Settlersi, UFO Enemy Unknown, Dune II dzis mecza swoja mechanika (UFO to nadodatek kiepski port, a DUNE 2 choc grywalny to technicznie wcale nie tak fantastyczny tutul). Tytuly tylko dla reto-fanow( Amigi). Reszta faktycznie niezla :)
[#3] Re: Games TOP10 - wyniki za listopad

@michalmarek77, post #2

No a ja sie pytam, gdzie jest Speedball 2 ?????????????

Na pozycji 27. Wystarczy kliknąć i poszukać ;)
[#4] Re: Games TOP10 - wyniki za listopad
Głosowałem na Deluxe Galagę już od jakiegoś czasu i w końcu się udało. Aczkolwiek Locomotion w 10ce to był większy sukces.
[#5] Re: Games TOP10 - wyniki za listopad

@michalmarek77, post #2

Die Siedler to swietna gra, ale z czasem sie postarzala (mechanika rozgrywki, powtarzalnosc) To wg mnie dyskwalifikuje te gre


To sobie włącz lepiej jakąś fantastyczną konsole na jakimś fantastycznym ogromym LCD/plasma i nie zawracaj głowy amigowym nostalgikom.
[#6] Re: Games TOP10 - wyniki za listopad
A dlaczego moje głosy nie zostały doliczone głosowałem dokładnie 2 listopada :(. Nawet sobie rzut z głosowania zrobiłem z ekranu i moich pozycji nie ma na liście protestuje !!!!!!!!! ;)
[#7] Re: Games TOP10 - wyniki za listopad

@vangis, post #6

Jesteś pewien, że po wypełnieniu wysłałeś? Nie wpłynął od Ciebie 2 listopada mail z głosami z formularza stąd też nie było wiedzy o Twoich głosach i nie mogły zostać doliczone.
[#8] Re: Games TOP10 - wyniki za listopad

@Skiba, post #1

Nie, nie... Na 8 jest Superflak. Ale miałeś prawo nie zauważyć, bo i samym tytułem ta gra nie przyciąga uwagi.
[#9] Re: Games TOP10 - wyniki za listopad

@mailman, post #7

No trudno przeżyje ;) mam nadzieje że na grudzień głosy doszły. Przydałaby się tabelka uzupełniana na przykład pod koniec miesiąca (np 29-ego )kto głosował w danym miesiącu. Można by było sprawdzić czyje głosy doszły,a jak nie to jeszcze raz zagłosować i sprawa by była załatwiona :P.

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2011 08:20:29 przez vangis
[#10] Re: Games TOP10 - wyniki za listopad

@vangis, post #9

mam nadzieje że na grudzień głosy doszły.

Doszły.

Przydałaby się tabelka uzupełniana na przykład pod koniec miesiąca (np 29-ego )kto głosował w danym miesiącu.

Dla dwudziestu osób to trochę szkoda czasu...
[#11] Re: Games TOP10 - wyniki za listopad
A ja mam takie pytanie - co zadecydowało o tym, że po prawej, w kolumnie "Wyniki w kategoriach" gra The Chaos Engine jest zaliczona do "Zręcznościowych" a np. "Alien Breed 2" do "Strzelanek"? Dla mnie osobiście mechanizm obu gier jest bardzo, ale to bardzo podobny, nie mówiąc już o widoku z góry i innych podobieństwach i nie rozumiem dlaczego jedna z tych gier jest tu a inna gdzie indziej. The Chaos Engine jest bardziej strzelanką niż zręcznościówką...
[#12] Re: Games TOP10 - wyniki za listopad

@skipp, post #11

Dopasowanie do kategorii było na zasadzie uważania i może być błędne. Ten element jest nadal w fazie rozwijania. Ale dobrze, że ktoś to zauważył i wytknął, gdyż to tylko potwierdza pewien fakt, o którym już dawno temu pisaliśmy z GRX-em. Na razie nie będę tego rozwijał. Można poszukać w archiwum portalu.
[#13] Re: Games TOP10 - wyniki za listopad

@Skiba, post #1

Ciekawe kto oprócz mnie zagłosował na Dune i dał 10 punktów.
[#14] Re: Games TOP10 - wyniki za listopad

@mailman, post #3

a ja zaglosowalem dzieki mailmanowi bo moj glos byl nie kompletny i powtorzylem go
thx
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem