• Opis

Under construction: A3000, 030/25Mhz, Kick 3.1, 2MB Chip, 16MB Fast, Tandem IDE, 4.3GB SCSI, 10GB IDE, M1438S "14.

Jeszcze potrzebne: CyberVision 64, Ariadne/X-Surf, jakieś 040, ZorrRAM.

zamieścił: _arti

data: 2011.12.29 09:35

kategoria: Sprzęt / _arti

rozmiar pliku: 98.6 kb

rozdzielczość: 800x600

odsłon: 394

komentarzy: 4

Ocena użytkowników: 5 (oceniających: 8)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Moja stacja robocza :-)
piekny sprzet:)
[#2] Re: Moja stacja robocza :-)
Chcialbym miec tyle miejsca na sprzet :) Fajnie to wyglada, ladny komputer i kwalek stolu... Ech...
[#3] Re: Moja stacja robocza :-)

@Koyot1222, post #2

Też nie mam za dużo tego miejsca. Po prostu wywaliłem swoje stanowisko pracy (stwierdziłem, że będe pracował *tylko* w pracy) i postawiłem w centralnym miejscu Amigę. Obok stoi wielgachny Mac mojej żony. Fajnie to razem wygląda. Taka starcie epok trochę
[#4] Re: Moja stacja robocza :-)
Piekna :)
Ze znalezieniem grafiki, sieci i RAMu problemu nie bedzie, ceny też nie powalają aż tak, ale karty CPU do A3000 i A4000 są dość drogie niestety... nawet 040...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem