Komentowana treść: WarpJPG 45.9
[#1] Re: WarpJPG 45.9
MorphOS jednak zmienia człowieka. :) Kiedyś bez przerwy zmieniałem datatypy, porównywałem, aktualizowałem. Odkąd jest MorphOS mam takie rzeczy w nosie. Oczywiście mogę sobie dodać jakieś nietypowe. Ale jak mam zmienić systemowy JPEG datatype na jakiś alternatywny to mi się po prostu nie chce. Nie widzę potrzeby skoro do systemowych nie mam uwag. :) To dotyczy także wielu innych elementów systemu. Po prostu przestałem grzebać tak jak kiedyś, bo nie ma takiej potrzeby. Nagle okazało się, że to grzebanie nie było moim hobby tylko przymusem. W AmigaOS 3.x jak nie pogrzebiesz to nie pojedziesz (albo pojedziesz ale żałośnie). :)

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2012 07:49:12 przez MDW
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem