Komentowana treść: Pushover 0.0.3
[#1] Re: Pushover 0.0.3
Na jaka cholere komu stara gra z Amigi na PC'eta?
[#2] Re: Pushover 0.0.3

@selur, post #1

To mnie właśnie zastanawia. Czy X1000 jest tylko do odtwarzania klocków i na nic więcej jej nie stać?
Robić port starej gry z Amigi - mija się z celem i raczej ośmiesza ten sprzęt i jeszcze do tego dochodzi gra Noiz2sa - następne klocki. Nie chcę być tu zgryźliwy, ale chyba rzeczywiście powstał tylko po to, aby przerzucać ikonkami po blacie :(. Proszę na mnie nie najeżdżać ale robi się to śmieszne, to już mój Dell z Icarosem i też PC`et, nie służy do oglądania tylko blatu...
[#3] Re: Pushover 0.0.3

@selur, post #1

Myślę, że tu bardzo na miejscu będzie powiedzenie "Na bezrybiu i rak ryba".
[#4] Re: Pushover 0.0.3

@Koyot1222, post #3

Bardziej by pasowało "z braku laku dobry kit", ale cóż...
[#5] Re: Pushover 0.0.3

@(V)(I)mothe(P), post #2

Port tej gry od bodaj roku jest dostępny również dla systemu MorphOS. Pamiętajmy, że to remake, który w wielu względach jest bogatszy od oryginału.
[#6] Re: Pushover 0.0.3

@mailman, post #5

Właśnie zaopatrzyłem się w stosowną wersję i zobaczę te klocki/domino - bo przyznam się szczerze że na klasyku w nią nie grałem. Pogram to może zmienię zdanie.
[#7] Re: Pushover 0.0.3

@(V)(I)mothe(P), post #2

A co ma do tego x1000, zastanów siê co piszesz.
Wyszedl port na mosa a teraz na os4 , fani gry beda mogli sobie pograc na klasyku w nowsza wersje, co ma z tym wspólnego x1000?
[#8] Re: Pushover 0.0.3

@vegeta, post #7

Hyhy, wiesz, śmieszne to jest, ale właśnie jak to zauważyłeś to nic w sumie szczególnego - ale daje do myślenia ;).

Ale dobra, ja sobie nie pogram - niestety i nie mam czego żałować ;). Życzę jak najwięcej takich gier na OS4 ;).
[#9] Re: Pushover 0.0.3

@(V)(I)mothe(P), post #8

ja sobie nie pogram


A czemuż to? Na MorphOSie (który według sygnatury masz) śmiga aż miło. Ja też na klasycznej Amidze w to nie grałem (widziałem tylko reckę w Amiga Format), a gdy ukazał się port na MorphOSa włączyłem i nawet parę/naście plansz udało się przejść. Przyjemna gra logiczna, choć sterowanie czasem frustruje.

Co jest złego w robieniu odświeżonych wersji starych gier? Że marnują się "moce programistyczne"? Być może, ale to przecież tylko port.
[#10] Re: Pushover 0.0.3

@recedent, post #9

Panowie, jak mogliście nie grać w tak fajną gierkę, ja w nią grywałem i gra mnie bardzo wciągnęła (bardziej niż nowe diablo 3 :) )
wszystkim mogę ją polecić, ja często przechodzę po parę leveli na klasyku.
[#11] Re: Pushover 0.0.3

@QUAD, post #10

Jakoś się tak złożyło że nie grałem, w sumie jest wiele gier w które nie grałem, ba - nawet nie słyszałem. Ciężko byłoby tą ilość ogarnąć, no i upodobania ma każdy inne.
[#12] Re: Pushover 0.0.3

@recedent, post #9

Tak właśnie, pograłem sobie na PM i szczerze to jakoś mi ta gra nie podeszła, ale cóż ja mogę na to poradzić. Jedni lubią przygodówki a inni klocki. Właśnie to tylko port.
[#13] Re: Pushover 0.0.3

@(V)(I)mothe(P), post #11

A jest jakiś osobnik na tym świecie, co grał we wszystkie amigowe gry?:) Ba, czy nawet słyszał o wszystkich amigowych grach? ;) Wątpię OK

A ja grywałem w nią kiedyś :P

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2012 11:43:50 przez parallax
[#14] Re: Pushover 0.0.3

@mailman, post #5

a ma toto intro? Bo taki rimejk bez intra to jak, nie przymierzając, jakiś wykastrowany No-CD Tomb Raider.
[#15] Re: Pushover 0.0.3

@(V)(I)mothe(P), post #12

A w kontynuację graliście? ;)
[#16] Re: Pushover 0.0.3

@parallax, post #13

Być może i znaleźli by się jacyś szaleńcy o których nie wiemy, i może są wśród nas...

Wracając do tematu, to jakoś ta mrówka mnie nie przekonała, więc dam sobie z nią spokój.
[#17] Re: Pushover 0.0.3

@mailman, post #15

Heh i znów zostałem zaskoczony - ja to chyba w nic nie grałem, tak mi się wydaje ;)
[#18] Re: Pushover 0.0.3

@Koyot1222, post #3

Koyot, nic osobistego ale nie uważasz, że stopka która zajmuje 1/3 wysokości ekranu w rozdzielczości 1920x1200 to lekka przesada?
Przepraszam za OT.
[#19] Re: Pushover 0.0.3
Podobno w planach jest wersja ze wsparciem Xeny
[#20] Re: Pushover 0.0.3

@selur, post #1

Dlaczego z pogardą określasz nowy sprzęt dla AmigaOS "pecetami"? Ten sprzęt ma rację bytu, jest garstka oddanych fanów, dla mnie jest tylko ciut drogi szczególnie AmigaOneX1000, ale jako programista odnalazłem się dosyć dobrze w AmigaOS 4, bo do złudzenia przypomina AmigaOS 3. AmigaOne to AmigaOne, Amiga to Amiga, IBM PC to IBM PC, Macintosh to Macintosh jeśli już mamy dzielić komputery na kategorie (szczególnie cenowe, ale też pod kątem użytych systemów operacyjnych).

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2012 13:18:14 przez Robert-Minimat-Szacki
[#21] Re: Pushover 0.0.3

@mailman, post #15

Na 80% grałem, tytuł coś mi znany i poziomy, chyba, że w jakiejś gazecie widziałem, ale raczej grałem :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem