• Ankieta

Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

  • Dobrze
    63 głosów 63
  • Źle
    48 głosów 48

Ankieta skończyła się 03.10.2012

[#1] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?
OK
[#2] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?
Proszę aby szanowni admini sprawdzali kto głosuje na powyższą ankietę. Proszę, aby głosy użytkowników którzy założyli konto minimum miesiąc temu, nie byli brani pod uwagę. Proszę także aby weryfikować niespójności, ponieważ chciałbym przypomnieć, że np. taki cacodemon666, potrafił założyć kilka/kilkanaście kont z różnych IP. :)
[#3] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?
Czy można zobaczyć kod zapisu i odczytu tej ankiety - jak również rozłożenie głosów.
Wydaje mi się że ankieta celowo jest zrobiona na "remis" i głosy zapisują sie po prostu po równo nie
zależnie od wartości.

ja już swój głos oddałem i nie mam wpływu na ankietę.
Być może jest to celowo zrobione aby zniekształcić niekorzystny wynik.



Ostatnia aktualizacja: 20.09.2012 08:16:54 przez hegemon
[#4] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@Andrzej Drozd, post #2

tez mam wrażenie, że coś yes nie tak :) A z tym "minimum miesiąc" to dobry pomysł OK
[#5] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?
Podstawą każdej ankiety, która pyta o jakąś opinię jest prezentacja odpowiedzi w stylu "Nie mam zdania" na końcu - tu niestety zabrakło.
[#6] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@Mario, post #5

możesz nie brać udziału jak nie masz zdania.
[#7] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?
Oczywiście Andrzej Drozd zasugerował słuszną uwagę którą trzeba oprogramować
[#8] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@hegemon, post #3

Syndrom wrogich mediow?
[#9] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?
Niestety nie będę uczestniczył w tej ankiecie z prostej przyczyny - jest niepotrzebna i do niczego to nie doprowadzi. Każdy może sobie wejść i tak dla zabawy zagłosować na opcję drugą - bo tak chce i robić na złość. Jak na razie nie widzę tu żadnych komentarzy z wyjaśnieniem dlaczego znaczył opcję "Źle" lub "Dobrze". Nawet organizatorzy tej akcji nie pochwalili się swoimi wypocinami na temat złej działalności jednego z moderatorów portalu.


Dla mnie to jest jakaś farsa.

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2012 12:59:36 przez (V)(I)mothe(P)
[#10] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@(V)(I)mothe(P), post #9

Jest cały wątek wyjaśniajacy dlaczego i po co ta ankieta

Udział nie jest obowiązkowy masz do tego pełne prawo.
[#11] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@hegemon, post #7

Mam nawet lepszy i bardziej uczciwy sposób. Znamy go za Allegro - każdy biorący udział w ankiecie, otrzyma list polecony (pocztą tradycyjną) z pytaniem od redakcji i hasłem do weryfikacji.

Ciebie ten warunek będzie dotyczył, ponieważ nikt Cię nie zna i zapisałeś się do nas w maju.
Natomiast nie będzie dotyczył użytkowników kilkuletnich-czynnych i tych którzy potwierdzili swoje istnienie np. na jakimś party. :)

Co o tym myślicie?
[#12] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@Andrzej Drozd, post #11

Natomiast nie będzie dotyczył użytkowników kilkuletnich-czynnych i tych którzy potwierdzili swoje istnienie np. na jakimś party. usmiech


to pudło bo byłem starym scenowcem i na nie jedno party jeździłem ze swoją grupą.
A ty na ilu prawdziwych party w latach 90'tych byłeś ? bo z tego co obserwuje na gadaczu co wypisujesz to nigdy.
Obserwuje PPA od stycznia.
wolę pozostać incoginito z racji wykonywanego zawodu i miejsca pracy.

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2012 13:37:53 przez hegemon
[#13] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@hegemon, post #12

A ty na ilu prawdziwych party w latach 90'tych byłeś ?

Zapytaj się go co on w ogóle wie o scenie, bo wielokrotnie się popisał w tym temacie.
[#14] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@GumBoy, post #13

jedni grali w latach 90-tych a drudzy podróżowali z amigami pociągami ZUA z kometami po obu stronach.
[#15] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@parallax, post #1

Jako potwierdzenie głosu powiem że jestem zadowolony z pracy Benedykta. Gość jest na forum odkąd pamiętam i nigdy nie słyszałem żeby ktoś NIKONFLIKTOWY miał jakiekolwiek przejścia z nim. Bardzo często przeprowadzaliśmy MERYTORYCZNE dyskusje (kłótnie) i nawet nie zgadzając się ze sobą używaliśmy solidnych argumentów, aż do konsensusu. Sam wyleciałem ze swoją aukcją z giełdy (Blizzard 1260) bo nie dostosowałem się do regulaminu. Przeprosiłem, poprawiłem i sprzedałem. Nawet przez myśl mi nie przeszło żeby mieć do Benedykta jakiś żal o to. Ogólnie dla mnie cała ta ankieta to farsa do niczego nie prowadząca. Ale bawmy się, w końcu każdy ma prawo zrobić ankietę.
[#16] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@hegemon, post #12

...wolę pozostać incoginito z racji wykonywanego zawodu i miejsca pracy.


A co, jesteś agentem z Policji? Penetrujesz środowisko Amigowców (z racji swojej przeszłości scenowej) i kanały dystrybucji lewego softu? ;)

Sorry, ale za komentarz to taki żart. ;) ok, racja
[#17] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@Deftronic/..., post #16

A co, jesteś agentem z Policji?

dosyć głośno ostatnio o moim pracodawcy jest w mediach - i to nie jest na pewno Amber Gold
[#18] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@Andrzej Drozd, post #11

Bez sensu, kto i dlaczego ma sfinansować wysyłanie listów ?
Dlaczego osobnik nie pojawiający się na jakimś party ma być gorszy ?


Pozdrawiam
[#19] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@(V)(I)mothe(P), post #9

Niestety nie będę uczestniczył w tej ankiecie z prostej przyczyny - jest niepotrzebna i do niczego to nie doprowadzi

Dlaczego uważasz ze do niczego nie prowadzi? Jeśliby większość osób źle oceniła pracę Benedykta być może przestałby być moderatorem - byłby ktoś inny.
Każdy może sobie wejść i tak dla zabawy zagłosować na opcję drugą - bo tak chce i robić na złość.

A to już jest nietolerancja dla odmiennych poglądów - ja np. jestem jedną z osób które zagłosowały na "źle".
Jak na razie nie widzę tu żadnych komentarzy(...) Dla mnie to jest jakaś farsa.

Nie widzę tu żadnej farsy, chyba że założymy że Benedykt bez względu na wynik głosowania i tak będzie moderatorem.

Według mnie nie nadaje się do tej funkcji. Nie znam człowieka prywatnie, wiem że dużo zrobił dla portalu, ale oceniam go nie za rodzynki, nie za wywiady, tylko za moderację. Każdy najlepiej niech robi to w czym jest dobry. On nie jest dobry jako moderator i powinien dobrowolnie ustąpić. To jest moja opinia - mam porównanie do pracy innych moderatorów. Jakiś powód tej ankiety jest i każdy kto zagląda tu regularnie bez trudu jest w stanie podać przykłady w których Benedykt się sam zdeklasował. Jako moderator.
Benedykcie, jeśli to czytasz - no offence.
[#20] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@hegemon, post #3

W ankiecie póki co biorą udział zwyczajni użytkownicy PPA, którzy udzielają się tutaj często lub przynajmniej od czasu do czasu. Nie mogę Ci przesłać danych ankiety ani nie mam zamiaru przesyłać kodu - to droga donikąd. Moim zdaniem popełniłeś błąd, tak samo jak i Benedykt, choć każdy z was inny. Twój błąd polegał na tym, że zamiast ogłosić gdzieś petycje (np. na petycjeonline.pl lub podobnej stronie, ale nic straconego - możesz nadal to zrobić i jeśli miałoby to być zrobione dobrze to ludzie musieliby podawać choćby pseudonimy z PPA) zachciałeś ankiety, a teraz w zależności od tego czy wg twojej zachcianki głosy układają się dobrze czy źle masz wątpliwości. Błąd Benedykta polegał na tym, że prowadził z Tobą dyskusje, w której zgodził się na ankietę, którą przesłałeś.

Oto i ankieta, której danych Ci nie prześlę ponieważ:
1. Kim Ty jesteś? Nie znam Cię, czy ktokolwiek Ciebie stąd zna? Może chciałbyś wyłudzić jakieś dane osobowe? Tego nie wiem, jesteś zbyt anonimowy, skąd się wziąłeś i po co tu właściwie jesteś - czy chcesz pomóc w rozwoju strony czy tylko prowadzić kampanię przeciwko jednej osobie... Nie musisz na te pytania odpowiadać. Masz wybór - albo mi uwierzysz albo odejdź (skasuj konto), bo skoro nie ufasz administratorom tego portalu to logicznie rozumując nie powinieneś mieć u nas konta.
2. Byłoby to zmianą zasad w trakcie gry a tego się nie robi. Gdy użytkownik głosuje w takiej ankiecie ma lub powinien mieć świadomość, że wyniki kto głosował (a tym bardziej na co) pozostaną anonimowe. Dane o tym kto głosował na co oczywiście są i tylko po to żeby każdy użytkownik miał jeden i tylko jeden głos możliwy do oddania w jednej ankiecie. Dlatego lepszym rozwiązaniem byłaby petycja, ale nie pomyślałeś o tym i wybrałeś ankietę.
[#21] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@RadoslawF, post #18

Dlaczego osobnik nie pojawiający się na jakimś party ma być gorszy ?

Absolutnie nie mam pojęcia dlaczego gorszy, a nawet lepszy? Ktoś ci coś zasugerował? Party to po prostu miejsce publiczne i tyle. Ja nie pokazuję się na party, zlotach itp., ale dużo osób z PPA widziało mnie na żywo i mogą stwierdzić że nie jestem osobą fikcyjną tylko rzeczywistą.
Chodzi mi o to, aby w ankiecie brały tylko osoby rzeczywiste, a nie jakiś wyimaginowany cwaniak który ma 20 kont i każde na innym IP ;)
[#22] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@hegemon, post #17

dosyć głośno ostatnio o moim pracodawcy jest w mediach - i to nie jest na pewno Amber Gold


To i ja pozwolę sobie na (okrutne) żarty na temat Twojego zawodu:

a) rolnik (taśmy prawdy PSL-u)
b) Michał no nie wygłupiaj się (OLT Expres)
c) Tomek, ale wyrolowałeś tę laskę z PO (agent Tomek)
d) Robert kiedy wracasz do F1?
e) NCIS (tylko tym razem nie pomylcie zwłok).

PS. Skoro jesteś scenowcem to liczę na jakiś ciekawy artek w papierowym PPA. W końcu szkoda
zmarnować doświadczenie.

PS2. Powoli mam dosyć tego cyrku na PPA. Szkoda pisać cokolwiek więcej.

PS3. Serio to jesteś oficerem WP. Obstawiam jednostki pancerne lub desant. Zdradził cię nick i awatar.



Ostatnia aktualizacja: 20.09.2012 20:47:56 przez Ender
[#23] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#24] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@Andrzej Drozd, post #21

Były bany za korzystanie z dodatkowych kont czyli administratorzy mają środki do stwierdzenia takiego wykroczenia, i pewnie sprawdzą w przypadku pojawienia się nagle stada nowych użytkowników zainteresowanych tą ankietą.


Pozdrawiam
[#25] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@Mario, post #5

Chciałeś sobie po prostu kliknąć. Może jednak zdecydujesz się (o ile jak do tej pory się nie zdecydowałeś) na którąś z proponowanych opcji? Problem będzie z głowy OK
[#26] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@RadoslawF, post #24

Podejrzewam, że te środki mogą być niewystarczające. Jedynie, to zwracać szczególniejszą uwagę na nowe konta OK
[#27] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@parallax, post #1

Na forum jest dość króko, ale przypomnijcie mi może, czy Pan Benedykt to ten admin, który w ramach swobodnego uznania zamyka wątki, a jednocześnie otwiera tematy, które służą prywacie, a konkretnie dyskredytowaniu swoich kontrahentów?

oczywiście, żeby zachowane zostały zasady obowiązujące w cywilizowanym państwie, sam bohater ankiety nie może oddać głosu ;)



Ostatnia aktualizacja: 21.09.2012 09:31:17 przez charliefrown
[#28] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?

@charliefrown, post #27

Ty też nie możesz brać udziału w tej ankiecie.
[#29] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#30] Re: Jak oceniasz pracę Benedykta jako administratora portalu PPA?
A mnie ciekawi skad taki pomysl na antkiete,ppa chyba nie jest pismem komunistycznym gdzie towarzysze musza sie koniecznie wypowiedziec ja pomimo tego ze kilka razy benedykt mnie zbanowal na jakis czas he he he oddalem glos na dobrze bo moim skromnym zdaniem naprawde benio wklada duzo pracy a my tylko marudzimy zamiast cos zrobic ;) tak wiec apel do tych wszystkich amimaruderow do roboty chlopy.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem