Komentowana treść: Frogatto & Friends
[#1] Re: Frogatto & Friends
W końcu jakaś nowa żaba, choć póki co na AROSa ;) Gdzie jest parallax?
[#2] Re: Frogatto & Friends

@grxmrx, post #1

Żabę to tak sobie przypomina - Smiech ale nie ukrywam, że przetestowało by się :D
[#3] Re: Frogatto & Friends
Wygląda na screenach całkiem sympatycznie !
[#4] Re: Frogatto & Friends

@ethan72, post #3

Prześliczna rastrowana (chyba ręcznie wykonana) grafika. Taki styl grafiki pasuje mi najbardziej. Mogłoby to wyjść również na Amigę z AGA.

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2012 20:28:27 przez Minniat_Planet
[#5] Re: Frogatto & Friends

@Minniat_Planet, post #4

Gra faktycznie ciekawa....Fajnie , że jest na iOsie i Pandorze :)
Cave Story to nie jest, ale przeciez nie musi :)

Sam design i grafika w jakimś stopniu bardzo przypomina mi amigowego "Flinka". Tak bardzo, że aż sprawdziłem czy w grze nie maczał palców Henk Nieborg :)
[#6] Re: Frogatto & Friends

@michalmarek77, post #5

mam tą grę na Arch Linux, jest rewelacyjna
[#7] Re: Frogatto & Friends

@michalmarek77, post #5

Lekkie podobieństwo jest, ale we Flink jest piękniejsza grafa OK
[#8] Re: Frogatto & Friends

@rwks, post #6

O, dzięki, nie wiedziałem, zaraz sobie zaYUMałem na Fedorkę
frogatto.x86_64 : An old-school 2D platform game

;) faktycznie klimatyczna gierka.
[#9] Re: Frogatto & Friends
Gra jest fajna. Polecam!
[#10] Re: Frogatto & Friends

@Premislaus, post #9

Potwierdzam, gra jest fajna i nawet jest po polsku, co spowodowało że jestem w szoku. Ściągnąłem wersję pod Windowsa. :).
[#11] Re: Frogatto & Friends

@rePeter, post #8

nie ma sprawy, my linuksiarze musimy się wspierać, mimo różnych dystrybucji, architektur sprzętu i filozofii... nie to co ci złośliwi amigowcy :D

:

jak nie będziesz mógł przejść mostu z bombardującym zającem... daj znać, a pomogę
:D
[#12] Re: Frogatto & Friends
Pograłem na Win, ładna grafa, fajna pixeloza i kiedyś grałem w podobną grę typu Dizzy na C64, czyli sterowałem takim jajkiem. :)

To nie dla mnie przygodówka. Wolę paltformówki typu Giana Sisters lub jej klony typu Super Frog :)
Ale fajnie że ktoś coś robi. :D
[#13] Re: Frogatto & Friends
Piękna platformówka, strasznie mi się podoba grafika, jest taka przyjemnie ciepła i pikslowa, ma coś w sobie z stylu Henka Nieborga.
[#14] Re: Frogatto & Friends

@Minniat_Planet, post #4

Faktycznie szkoda, że nie ma portu na klasyka... wygląda super.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem