Komentowana treść: Wesołych Świąt
[#31] Re: Wesołych Świąt

@snajper, post #27

a, no i zapomniałem o najważniejszym. I oby Natami w nadchodzącym roku wyszła! :piwox:
[#32] Re: Wesołych Świąt
Nie obchodzę świąt, ale dziękuję i również życzę wszystkiego najlepszego :)
[#33] Re: Wesołych Świąt

@snajper, post #28

Dokładnie :)

[#34] Re: Wesołych Świąt
Wszystkiego dobrego
[#35] Re: Wesołych Świąt

@fazior, post #34

Dla wszystkich wszystkiego,co najlepsze i przede wszystkim dużo zdrowia!OK
[#36] Re: Wesołych Świąt
Nawzajem życzę wszystkim udanych Świąt :)
[#37] Re: Wesołych Świąt
Wszystkiego najlepszego i mniej jadu w przyszłym i każdym następnym roku, życzę wam i samemu sobie ;p
[#38] Re: Wesołych Świąt

@Radek_Cz, post #37

Dziękuję za życzenia i również życzę redakcji PPA jak również ami-maniakom wszystkiego najlepszego w starym jaki w nowym roku! OK
[#39] Re: Wesołych Świąt
Aniołek
Niech światełka na choince migają jak diody w stacji dyskietek, organista gra kolendy jak amigowe moduły z dawnych lat, żona ściska jak na pierwszej randce, dzieciaki cieszą się jak wy w tedy, kiedy byliście dziećmi.
[#40] Re: Wesołych Świąt
Frohe Weihnachten! :D
[#41] Re: Wesołych Świąt
Wzajemnie
[#42] Re: Wesołych Świąt
Radosnych, Zdrowych i Wesołych Świąt i Wszystkiego Dobrego oraz Miłej atmosfery przy rodzinnym stole.
[#43] Re: Wesołych Świąt
Wszystkiego najlepszego i oby w Nowym Roku bylo jak najmniej konfliktow i klotni pomiedzy Amigowcami z roznych "klanow" ... OK

Pozdrowki!

@Dopuser, nie wiem jak u Ciebie, ale mi tegoroczne Swieta wypadly na statku... wiec dodatkowo Tobie zycze jak najwiecej Swiat w domu, nie na morzu...! OK

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2012 19:50:16 przez mccnex
[#44] Re: Wesołych Świąt
Troche spoznione ale Zdrowych , Wesolych i jeszcze lepszego nowego roku.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem