Komentowana treść: Szalter 1.0
[#1] Re: Szalter 1.0
Brawo. Teraz zrób amigowe angry birds :)
[#2] Re: Szalter 1.0
Gratuluję przede wszystkim ukończenia, jak na pierwszą produkcję to fajna gierka OK
[#3] Re: Szalter 1.0
Czy przy dotacji należy wpisać w komentarzach na co ma iść wpłacana kwota ?
[#4] Re: Szalter 1.0

@PrzemasIII, post #3

Możesz ale nie musisz. Można wysłac maila lub napisac w komentarzach. Jak kto woli.


Benedykt Dziubałtowski
[#5] Re: Szalter 1.0

@TomcioPaluszek, post #1

bardzo fajny klimat retro z tą muzyką
[#6] Re: Szalter 1.0

@Benedykt Dziubałtowski, post #4

Zrób jeszcze tryb challenge, gdzie aby przejść dany poziom trzeba wyrobić się w określonej ilości ruchów.
[#7] Re: Szalter 1.0
Gratulacje, jak na pierwsza gre rewelacja OK
[#8] Re: Szalter 1.0
ooooo, muza xtd? I zabangla na mojej amiszce? E:
[#9] Re: Szalter 1.0
Dlatego jeśli ta produkcja przypadła Ci do gustu, skorzystaj z przycisku PayPal lub YetiPay

To ja dla pewności skorzystam ZANIM zagram w grę
[#10] Re: Szalter 1.0

@_arti, post #9

Dzięki arti. Daj znać jak wrażenia.


Benedykt Dziubałtowski
[#11] Re: Szalter 1.0
Gratuluje pierwszej wydanej gry. To dobrze ze mimo wielu trudnosci nie zraziles sie do programowania i mozna bedzie liczyc na dalsze jeszcze lepsze produkcje a w niedalekiej przyszlosci nawet na jakies killerapy. Dlatego zycze wielu sukcesow na polu programowania.
[#12] Re: Szalter 1.0
no to czekamy na Franko 2 na Amigę
[#13] Re: Szalter 1.0

@Benedykt Dziubałtowski, post #10

Na SACP w to pogramy
[#14] Re: Szalter 1.0
No no no... gratulacje. Jak tylko będę miał jakieś UAE to sobie odpalę. Na razie tylko na YouTube oglądałem.
[#15] Re: Szalter 1.0
Patrzac na gre mysle ze nie byloby dlugo by ja przepisac np na C i SDL (chocby po to by dzialala pod systemem).
Czekam na Twoja motywacje by przesiasc sie na kolejny jezyk w drabince a w miedzyczasie GRATULACJE, malo kto ostatnio pisze cos od poczatku do konca.
[#16] Re: Szalter 1.0
Gierka prosta, ale naprawdę przyjemna, nie za trudna, dla mnie to plus- jest naprawdę sympatycznie- grafika też przyjemna, tak jak muzyka- SUPER, tak trzymać, moje gratulacje dla twórców.
[#17] Re: Szalter 1.0

@BULI, post #16

Gratulacje! jak znajdę chwilę to przetestuję pod E-UAE :)
[#18] Re: Szalter 1.0

@kjb666, post #17

Gratulacje pracy !!
Jeśli macie ochotę zróbcie gierkę na wzór TANX, swego czasu dłuuuugo się w to pogrywało we 2 osoby !!OK
[#19] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#20] Re: Szalter 1.0
A dlaczego to jest ADF? Nie ma archiwum z plikiem? I dlaczego nie nie jest to spakowane LHA, który jakby jest nieformalnym standardem pakowania archiwum na Amidze?

Poproszę, zróbcie "normalne" archiwum z plikiem/plikami i może spakowane LHA/LZX?
[#21] Re: Szalter 1.0

@Deftronic/..., post #20

Taki to problem samemu sobie wyciągnąć? :)
[#22] Re: Szalter 1.0

@sVC6MWEk, post #21

A czy taki to problem przygotować "normalne" Amigowe archiwum, takie jak Bóg i Aminet przykazał? :) Nie operuję ADFami na klasycznych Amigach. Nie mam akurat zainstalowanego UAE.
[#23] Re: Szalter 1.0

@Deftronic/..., post #22

ADF można zamontować jako wirtualny obraz dlatego się zdziwiłem.
Na pewno nie będzie to stanowiło dla Bena problemu.

Co do postu #19 -> oczywiście mam nadzieję, że przy miesięcznym obrocie 1 667 zł nie zapomnisz nam się pochwalić elegancką kasą fiskalną

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2013 14:35:25 przez Lucas
[#24] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#25] Re: Szalter 1.0

@sVC6MWEk, post #19

Fajna, prosta gierka w oldschoolowym klimacie. Dzięki! A pomysł z dotacjami też jest w porządku. Napewno nie jest to sposób na zbijanie kokosów, ale zawsze to jakiś dodatkowy "motywator" do pisania pod Amigę jest. Przynajmniej może się zwróci koszt pizzy, kawy i piwa zużytego w trakcie programowania ;).
[#26] Re: Szalter 1.0

@MarX, post #25

Ja dzisiaj zakupiłem od Benka tą grę na SACP wersja kolekcjonerska rozszeżona.
Fajnie się w to gra przyjemnie że można wyłączyć muzykę.
Sprawdzona na mojej apollo 40 i fajnie bangla.
[#27] Re: Szalter 1.0
Motywowanie autorów pieniężnymi wpłatami poskutkuje produkcjami na tym samym poziomie czy na wyższym?
[#28] Re: Szalter 1.0

@Pinto, post #27

Z rozmowy wynikało że coś tam szykują lepszego i bardziej zaawansowanego graficznie.
Ta gierka to początek i choć nie jest najlepiej zrobiona wciąga i zmusza do myślenia.
Tak czy siak autorzy tej gry zrobią coś nowego .
[#29] Re: Szalter 1.0
Gierka ciekawa i nie jest taka prosta, czyli im dalej tym trudniej. Jednak gdy włączona jest muzyka, nie można włączyć sampli. Albo jedno, albo drugie. A jak z poziomu gry przejdę na Sample, to aby włączyć muzykę muszę grę wyłączyć i włączyć inaczej się nie da.
[#30] [post oznaczony jako OT] wyświetl
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem