Komentowana treść: OWB 1.19
[#1] Re: OWB 1.19
O w mordę! Ależ miło czytać takie niusy!
[#2] Re: OWB 1.19
mam nadzieje ze zrodla szybko zostana zmergowane pod arosem. mam w tym pewien interes na prawdziwe amigi. ;)
[#3] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#4] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#5] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#6] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#7] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#8] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#9] Re: OWB 1.19

@wawrzon, post #2

w tej wersji jest podmieniony engine js na llint. llint jest w wersji C dlatego dziala wolniej niz ostatnia wersja. Dla 68k nalezalo by przepisac te czesc (optymalizowane llint sa dla arma i x86)
[#10] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#11] Re: OWB 1.19
Ha, mi od razu po instalacji się coś 'spsuło', przynajmniej tak myślałem, gdyż przy próbie wejścia na gmaila... error ... FB ... to samo.
Pózniej okazało się że wystarczyło doprowadzić do normy zegar i kalendarz i wszystko jest ok. Śmiga aż miło OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem