Komentowana treść: Strife dla Amigi klasycznej
[#31] Re: Strife dla Amigi klasycznej

@Andrzej Drozd, post #29

Za nim doprosicie się o tą funkcjonalność twórców systemów mobilnych

O nic się prosic nie muszę, mam taką funkcjonalnośc na wszystkich swoich urządzeniach mobilnych. Co nie zmienia faktu, że dla Ciebie wstawienie linka to jedno kliknięcie myszką i dwa razy paste (ze skrótu klawiszowego chociażby). Dla mnie to zaznaczenie, copy, przejście do przeglądarki, nowy tab i paste. Zamiast zwykłego kliknięcia.
[#32] Re: Strife dla Amigi klasycznej

@damianx, post #24

Adoom mógłby tak chodzić.

Wydaje mi się lub może i tak jest, że dla 68k największe możliwości daje DooMAttack, ma masę usprawnień i dodatków i jest naprawdę szybki.

Co do Strife może być te 11 FPSów byle było stabilnie, czyli, żeby nie spadało poniżej tej wartości.
[#33] Re: Strife dla Amigi klasycznej

@BULI, post #32

11fps to taki szybki slideshow a nie granie. Gry na silniku Doom-a chodzą w 35fps max i tyle powinno być minimum i maksimum imho ok, racja
[#34] Re: Strife dla Amigi klasycznej

@XoR, post #33

A ja wolę 50 FPSów, 35FPSów to dla mnie mół ;)
Panowie To nie koncert życzeń.
[#35] Re: Strife dla Amigi klasycznej

@GumBoy, post #25

Kiedyś przechodziłem dooma na 020 + FAST, ale wtedy byłem hardkorem.


Ja szpilałem w Breathlessa na takim konfigu, to miało swój urok :)
[#36] Re: Strife dla Amigi klasycznej

@BULI, post #34

Panowie To nie koncert życzeń.

Ale opiniowanie prędkości działania gry owszem.
[#37] Re: Strife dla Amigi klasycznej

@kjb666, post #35

Ja oklepałem wszystkie FPS które na tym konfigu chociaz się uruchomiły, Breathless przykuł mnie na jakieś dwa popołudnia. Nigdy nie ukończyłem.
[#38] Re: Strife dla Amigi klasycznej

@GumBoy, post #37

Breathless przykuł mnie na jakieś dwa popołudnia. Nigdy nie ukończyłem.

Mnie na trochę dłużej. Ukończyłem ją. Połowę gry na 030/28, ćwiartkę na 040/25 a resztę na podkręconym BlizziePPC 040/33MHz
[#39] Re: Strife dla Amigi klasycznej

@GumBoy, post #36

Ale opiniowanie prędkości działania gry owszem.

A ja jestem zadziwiony, że Panowie Amigowcy, nawet nie wiedzą że opiniują tak naprawdę Dooma.
Aby było śmieszniej, to pierwsze porty Dooma powstały jeszcze w tamtym tysiącleciu. Czy macie jakieś luki w pamięci?

Jestem przerażony i zadziwiony oraz zastanawiam się gdzieśta byli, gdy inni Amigowali :P
Przecież prędkość Dooma na procku 040/40 MHz mogliśmy testować już w tamtym milenium. :D

Dodane: I jeszcze jedno. O to wymagania pecetowego Strife: PC 486DX4 100MHz, 8MB RAM, VGA

Gdakacie jak stare kwoki, bo na byle 486 40 MHz byłaby totalna porażka :P

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2013 18:03:30 przez Andrzej Drozd
[#40] Re: Strife dla Amigi klasycznej

@Andrzej Drozd, post #39

Przecież prędkość Dooma na procku 040/40 MHz mogliśmy testować już w tamtym milenium.

Kto mógł, ten mógł. Nie znałem nikogo z Apollo 040, a po tym jak się w Dooma na Amidze przestałem bawić kilka wersji jeszcze zapewne powstało.

Gdakacie jak stare kwoki, bo na byle 486 40 MHz byłaby totalna porażka

I to samo bym napisał, że 15FPS to bieda okrutna.
[#41] Re: Strife dla Amigi klasycznej

@GumBoy, post #40

Nie znałem nikogo z Apollo 040

Ani nikogo z A4000 i przynajmniej 40/25 MHz?
Niewiedza na ten temat cię nie usprawiedliwia. O prędkości Dooma na 040, to mogliśmy rozmawiać 15 lat temu, a nie teraz.

Teraz to możemy porozmawiać o retro grze jaką jest Strife, odpaloną na retro komputerze klasy 486 i bynajmniej nie 100 MHz. :)

No i jak podoba ci się Strife? :)

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2013 18:31:49 przez Andrzej Drozd
[#42] Re: Strife dla Amigi klasycznej

@Andrzej Drozd, post #41

Ani nikogo z A4000 i przynajmniej 40/25 MHz?

Nie.

Niewiedza na ten temat cię nie usprawiedliwia

Jakbyś Ty miał decydować o co komu wolno pytać, a o co nie, to świat by był biedny.
Skoro niewiedza nie upoważnia do pytania, to po co odpowiadałeś?

O prędkości Dooma na 040, to mogliśmy rozmawiać 15 lat temu, a nie teraz.

Aha. Czyli o Amigach moglismy rozmawiać 10 lat temu, a nie teraz?

Nie chce mi się brnąć, co chciałem wiedzieć to się dowiedziałem.
EOT

No i jak podoba ci się Strife?

Nie.
[#43] Re: Strife dla Amigi klasycznej

@GumBoy, post #42

Aha. Czyli o Amigach moglismy rozmawiać 10 lat temu, a nie teraz?

A gdzie ja napisałem że o Amigach? Napisałem że o Doomie 15 lat temu, na prockach 040.:)


Nie chce mi się brnąć, co chciałem wiedzieć to się dowiedziałem.
EOT


I bardzo dobrze. :)

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2013 18:49:54 przez Andrzej Drozd
[#44] Re: Strife dla Amigi klasycznej

@GumBoy, post #37

Breathless przykuł mnie na jakieś dwa popołudnia. Nigdy nie ukończyłem.

Ukończyłem, już nie pamiętam na jakim konfigu. Pamiętam za to końcowy screen i zapowiedź kontynuacji- szkoda, że się nie ukazała :(
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem