Komentowana treść: Linux kernel 3.8.7 dla AmigaOne X1000
[#1] Re: Linux kernel 3.8.7 dla AmigaOne X1000
a czy we wczesniejszej wersji działało tylko z jedną aplikacją?
[#2] Re: Linux kernel 3.8.7 dla AmigaOne X1000

@michal_zukowski, post #1

Ciekawe czy OpenSuse 11.1 by zadziałał z X1000, warto spróbować...
[#3] Re: Linux kernel 3.8.7 dla AmigaOne X1000

@michal_zukowski, post #1

We wczesniejszej wersji dzialalo z kazda aplikacja, przy czym niewielka czesc nie dzialala jak trzeba, np. w SuperTuX Kart na jajku 3.5.7 kaszanila sie grafika w niektorych trasach. Na 3.8.7 usprawniono akceleracje 3D, pod katem wyeliminowania tych problemow.
[#4] Re: Linux kernel 3.8.7 dla AmigaOne X1000

@Mufa, post #3

Coś się bawiłeś tym emulatorem Androida?
[#5] Re: Linux kernel 3.8.7 dla AmigaOne X1000

@pawelini, post #4

Nie, ale bawiłem się SuperTuxem i potwierdzam że na kernelu 3.5.7, problem istniał. Emulator Androida, będę musiał wypróbować, zwłaszcza że mój tablet zaliczył upadek i z pękniętym ekranem a co za tym idze całkowicie zrypanym dotykiem pozbawił mnie możliwości obcowania z tym systemem.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem