Komentowana treść: Amiga Remix - aktualizacja
[#1] Re: Amiga Remix - aktualizacja
Lotusa 2 i Golden Axe będzie trzeba musowo obadaćOK

Póki co, to dla mnie to są najlepsze przeróbkiOK
http://www.youtube.com/watch?v=PWq09fomlhE
i
http://www.youtube.com/watch?v=r2CQF7e_SCA

Czy to się zmieni? pomysł ZobaczymyOK
[#2] Re: Amiga Remix - aktualizacja

@parallax, post #1

Może odnoszę tylko mylne wrażenie, ale czy tam pojawia się coś innego niż lotus, turrincan albo shadow of the beast?
[#3] Re: Amiga Remix - aktualizacja

@Radek_Cz, post #2

TakOK
A brakuje tam remixu z jakiejś gry dla klasycznej Amigi?pomysł
[#4] Re: Amiga Remix - aktualizacja

@Radek_Cz, post #2

no pewnie, że tak. Pojawia się jeszcze Turrican II i Turrican 3*. siedzi, pije i chrupki
Jest Gods, Battle Squadron, Zool, Blood Money, Xenon, Wolfchild, Elvira... Że Turrican pojawia się najczęściej, to się rozumie, w końcu to ikona Amigi.
poza tym są też bardzo ładne remixy scenowe. Posortuj sobie według ocen, to zobaczysz. Polecam przesłuchać.

* a Aki Järvinen robi akurat ciekawe gitarowe remixy tych tytułów.

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2014 17:33:28 przez snajper
[#5] Re: Amiga Remix - aktualizacja

@snajper, post #4

Ja wiem że tam są inne rzeczy, nie o to mi chodziło, po prostu czytając njusy mam wrażenie że ciągle
remixy tych samych kawałków są robione.
[#6] Re: Amiga Remix - aktualizacja

@Radek_Cz, post #5

no to wporzo. Ogółem liczba remixów ledwo co przekroczyła 1000, więc trudno się spodziewać, żeby tam pojawiały się jakieś egzotyczne kawałki.
Ja właśnie sobie ściągam remixa T3, ma najwyższy ranking - "outstanding" OK Obaczymy, co tam koleś wymodził. -- edit: uuuu, wypas. Chociaż moje głośniczki to do takiej muzy nie są najlepsiejsze...
Co ciekawe, kawałek ma cover z pierwszego CD antologii Huelsbecka.

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2014 17:11:29 przez snajper
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem