Komentarze do artykułu: Mediator - część 2: instalacja oprogramowania i uruchomienie

[#1] Re: Mediator - część 2: instalacja oprogramowania i uruchomienie
Kiedy można liczyć na kolejną część nt. obsługi kart PCI w Mediatorze?
[#2] Re: Mediator - część 2: instalacja oprogramowania i uruchomienie

@Rafał A-3000, post #1

Pewnie nieprędko (czyt. nigdy) gdyż Benek opuścił nas i raczej nie wróci (czyt. nigdy nie mów nigdy)
[#3] Re: Mediator - część 2: instalacja oprogramowania i uruchomienie
Witajcie

Odkopię stary temat, ale dla mnie jest nowy. Nie znalazłem opisu mojego problemu, dlatego pozwalam sobie umieścić tutaj pytanie.

Otóż - zrobiłem wszystko według instrukcji i mam zgryz, przy wyborze rozdzielczości AmigaOs 3.9 zalicza zwiechę. Robiłem milion kombinacji, 16 tysięcy razy reinstalowałem OSa, zmieniałem dysk SCSI, zmieniałem porty PCI, kombinowałem ze zworkami na Mediatorze (konkretnie na tej drugiej karcie, dołączonej do zestawu) i wciąż to samo. Gdy tylko uruchamiam TEST rozdzielczości - system pada. Mediator nowy, w Amidze 3000Desktop i Radeon 9200 128MB z naklejką ELBOXA czyli w teorii powinno działać. Czy ktoś miał podobny problem? Czy to może być sprawa tego zasilania karty (choć jak już pisałem karta jest od ELBOXa więc stawiam, że jest kompatybilna z Mediatorem). Proszę o jakieś wskazówki, bo smutek bierze, że A3000 stoi samiutka :)))

Teraz, pisząc te słowa uświadomiłem sobie, że nie próbowałem uruchamiać samego Mediatora bez tej dodatkowej karty. Ale w instrukcji jest napisane, że mam ją włożyć, mimo, ze nazywa się A4000 coś tam...

Wszystkiego dobrego
Yugorin
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem