Komentowana treść: Wyjątkowi goście specjalni Pixel Heaven 2014
[#1] Re: Wyjątkowi goście specjalni Pixel Heaven 2014
@_arti: KARAOKE jest nasze, wygramy!
[#2] Re: Wyjątkowi goście specjalni Pixel Heaven 2014

@alt_, post #1

Jestem przygotowany na spotkanie z Jopsem. Tylko jeszcze jakiś marker muszę kupić :D
[#3] Re: Wyjątkowi goście specjalni Pixel Heaven 2014

@_arti, post #2

Marker to chyba najmniejszy problem :D Ja mam inny niecny plan co do Jopsa :D
[#4] Re: Wyjątkowi goście specjalni Pixel Heaven 2014

@_arti, post #2

Czyli po 1 czerwca na amibay/ebay/allegro można się spodziewać ultra okazji - Cannon Fodder z autografem założyciela Sensible Software jedynie za miliard OK
[#5] Re: Wyjątkowi goście specjalni Pixel Heaven 2014

@lekarz_med, post #4

Raczej super pudło z podpisem autora i nie zapomniane wspomnienia. W latach '90 nie przypuszczałem, że będę miał okazję porozmawiać z ludźmi, którzy tworzyli gry (w które zagrywałem się godzinami, Cannon Fodder to była pierwsza gra odpalona na Amidze braci).

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2014 20:28:50 przez flops
[#6] Re: Wyjątkowi goście specjalni Pixel Heaven 2014

@lekarz_med, post #4

Traktuje to jako inwestycje na gorsze czasy - na pewno - nigdy nie wiadomo, jak sie wszystko ulozy ale poki co, nie planuje tego sprzedawac a pokazywac jako eksponat na zlotach i imprezach. Jeszcze tylko musze zalatwic sobie boksa z Sensible Soccer i Chaos Engine OK Tego pierwszego juz namierzylem.
[#7] Re: Wyjątkowi goście specjalni Pixel Heaven 2014

@_arti, post #6

Sensible Soccer chyba mam wersję na CD-32 (płyta w pudełku plastikowym standardowym, nie big box, ale oryginalnie zafoliowana nówka), Chaos Engine mam big box, nie mam Cannon Fodder i Gods, ale pewnie będę miał przed PH.
[#8] Re: Wyjątkowi goście specjalni Pixel Heaven 2014

@flops, post #7

A nie chcesz sprzedać tego Sensibla i Chaosa? ;)
[#9] Re: Wyjątkowi goście specjalni Pixel Heaven 2014

@_arti, post #8

Niestety nie, ładnie wyglądają na półce, szkoda by mi było takiej klasyki. Najlepiej przejrzyj ebay.co.uk, da się za sensowne pieniądze wszystko kupić od jednego sprzedawcy z wysyłką za około 6GBP. Jakby co, to można się zgadać, ja jak nie dorwę Cannon Foddera i Gods, to można zrobić razem większy zakup.

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2014 15:23:17 przez flops
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem