Komentowana treść: Odyssey Web Browser 1.24
[#1] Re: Odyssey Web Browser 1.24
Ja już działam na nowym OWB. Jest dobrze.
[#2] Re: Odyssey Web Browser 1.24
No i wszystko już pięknie działa :D

Z ciekawości zapodałem html5test i na OWB 1.24 wyszło mi 456 pkt, natomiast Firefox 28 pod win7 uzyskał całe 448 pkt :), o wynikach IE 11 przez grzeczność nie wspomnę ;)
[#3] Re: Odyssey Web Browser 1.24

@trOLLO, post #2

Faktycznie OWB ma 456 punków. :) Najnowsze Safari z OSX Mavericks ma 417 punktów, a najnowsze Safari z iOS 7.1 ma 412 puntków. Jak widać zgodność z HTML5 nie jest najważniejszym elementem dzisiejszej przeglądarki. Chociaż oczywiście lepiej mieć więcej niż mniej. :) Oj trafił nam się ten Odyssey jak ślepej kurze ziarno. Bez z tej przeglądarki byłoby ciężko w dzisiejszych czasach...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem