Komentarze do artykułu: Prince of the Yolkfolk

[#1] Re: Prince of the Yolkfolk
Przeszedłem całe dawno temu. Trzeba też pozbierać odpowiednią ilość wisienek aby starczyło na ciasto które upiecze narzeczona.
[#2] Re: Prince of the Yolkfolk

@Hubez, post #1

Nie zobaczymy w tej części praktycznie nikogo poza Daisy, którą obudzimy na końcu rozgrywki oraz dziadka Dizzy'ego obecnego w zakończeniu (musimy zebrać 20 wisienek, aby móc je obejrzeć).
[#3] Re: Prince of the Yolkfolk
A ja myślałem, że pirat, w którego grałem, pochodził z jakiejś niedokończonej wersji (krótko i przedmioty bez zastosowania). A to jednak "ten typ tak ma"...

Dzięki za reckę - w sam raz na długi weekend.


Ostatnia aktualizacja: 20.04.2014 08:43:59 przez APC74
[#4] Re: Prince of the Yolkfolk
Odświeżyłem sobie wczoraj ten tytuł - muzyka przypadła mi do gustu, fajna gra - nie ma co.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem