Komentowana treść: YAM 2.9p1
[#1] Re: YAM 2.9p1
Niech już YAM wreszcie dostanie ten IMAP. To jest tak strasznie ciężkie do zaimplementowania czy po prostu nie ma kto tego zrobić?
[#2] Re: YAM 2.9p1

@MDW, post #1

Pewnie to drugie. To nie korporacja gdzie są takie problemy. YAM i SimpleMail był co roku na święta w grudniu, jeśli wypuszczają wersję stabilną teraz to znaczy że w sumie jest lepiej jak było.
[#3] Re: YAM 2.9p1

@MDW, post #1

Aha, czyli jeszcze nie ma IMAPa. To zostaje przy SimpleMail na kolejny rok.
[#4] Re: YAM 2.9p1
I jak się Wam instaluje ta nowa wersja? Bo ja na OS 4.1 mam taki komunikat prawie na początku instalacji "SET: Symbol name expected w linii 124". I kicha. Pomożecie?
[#5] Re: YAM 2.9p1

@TomK, post #4

No dobra znalazłem błąd w skrypcie w linii 124 jest
(set #no_way_back_ arning (cat "OSTRZEZENIE!!\n" brakuje "w" w słowie warning czyli ma być
(set #no_way_back_warning (cat "OSTRZEZENIE!!\n"
Hmm zrozumiałbym błąd w słowie polskim ale angielskim? Ktoś wogóle testuje te nowe wersja Yama? O ile pamiętam to we wcześniejszej wersji też był błąd w skrypcie instalacyjnym.
A na plus to to że Yam znowu "gada" do mnie po polsku.
[#6] Re: YAM 2.9p1

@TomK, post #5

Zgłoś błąd przez bugtrackera.
[#7] Re: YAM 2.9p1

@mailman, post #6

U mnie (OS3.9) instalator ma ten sam błąd a nowa wersja YAM-a w ogóle nie uruchamia się.

Ja z ich bugtrackerem mam bardzo złe doświadczenia. Mają kiepski algorytm sprawdzania zgłoszeń. Często, wypełniony formularz zgłoszenia bez założonego konta, traktowany jest jak spam mimo że są tam narzędzia autentykacji. Później gdy już uda ci się zgłosić błąd bo łaskawie zostałeś uznany za człowieka a nie robota, to kolejne Twoje odp. trafiają do spamu a później głupio w kółko pytają czemu nie ma odp. na ich odpowiedzi. Jak już im się człowiek dobije do drzwi i napisze, że kilka razy na to samo odpisał, to łaskawie sprawdzają spam i do tego z pretensjami, czemu jeszcze nie założyłeś konta. Teraz najśmieszniejsze, spróbuj założyć tam konto.... po wielu próbach nie udało mi się. Za każdym razem, formularz twierdzi że ja to nie ja
Oczywiście to wyłącznie MOJE przykre doświadczenia.

Reasumując, zamiast to zgłosić, wróciłem do wersji 2.9. Szybciej, prościej i mniej straconych nerwów.

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2014 09:45:29 przez pekdar
[#8] Re: YAM 2.9p1

@pekdar, post #7

Faktycznie, próbowałem teraz kilkukrotnie i nie udało mi się zarejestrować.
Specyficzne poczucie humoru autorów widoczne na żółtej belce:
[#9] Re: YAM 2.9p1

@adam_mierzwa, post #8

Dokonałem zgłoszenia tego błędu bez najmniejszego problemu (nie posiadam konta).
[#10] Re: YAM 2.9p1

@mailman, post #9

Czyli zgłosiłeś mój błąd tak? Sam go nie zgłosiłem bo możę to dziwne ale nie pisze po inglisz
Dodam jeszcze że błąd jest w polskiej części instalatora więc dla innych jest niewidoczny. A co do nowej wrsji Yama jest zdecydowanie szybsza na OS4.
[#11] Re: YAM 2.9p1

@TomK, post #10

Błąd został poprawiony.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem