Komentowana treść: Marco Gregorio's Adventures to Unusual Places
[#1] Re: Marco Gregorio's Adventures to Unusual Places
Jeśli pominąć backbonowo-amosowe sterowanie postacią i dziwne zachowanie licznika, to gra się całkiem przyjemnie.
[#2] Re: Marco Gregorio's Adventures to Unusual Places

@APC74, post #1

Chwilowo jestem daleko od Amigi i grę odpaliłem na WinUAE. Podoba mi się. Jest jakby połączeniem Ricka Dangerousa, Montezumy Revenge i co najważniejsze - Gordian Tomba z C64.
Klimatyczny moduł w intro. W pierwszej planszy trochę zbyt reprezentacyjny, ale OK. Gdzieś w połowie planszy nacisnąłem klawisz Shift i gra się zamroziła (moduł cały czas grał).
Osobnym programem posłuchałem kolejne moduły i np. Sahara dość dobrze oddaje klimat Gordian Tomb. Klimatyczny jest także moduł Yummygap.
W archiwum z grą znajdują się także, chyba pomyłkowe mody o nazwie "Scene", jest ich 8, ale są to zdublowane Intra i jakieś trzaski maszyny do pisania.
Tak czy inaczej grę na tą chwilę oceniam na 4+. Zobaczę jak sprawdzi się na sprzętowej Ami.

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2014 08:37:10 przez Andrzej Drozd
[#3] Re: Marco Gregorio's Adventures to Unusual Places
Miła dla oka i ucha szeroki uśmiech

http://youtu.be/DHf2kEYNJRk
[#4] Re: Marco Gregorio's Adventures to Unusual Places
Panowie, mam problem z ściągnięciem tego.
Udaje mi się ściągnąć pliczek marco.lha, który waży jakieś 191 KB (archiwum okazuje się uszkodzone)?!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem