Komentowana treść: AmiKit 7 do pobrania
[#1] Re: AmiKit 7 do pobrania
Fajne to, ale mam problem z rozdzielczością. Niezależnie jak ustawię wyświetlanie w samym emulatorze (pełny ekran lub okienko), czy to w preferencjach amikit to nie udało mi się uzyskać wyświetlania na całym ekranie (1920x1080).
[#2] Re: AmiKit 7 do pobrania

@lda, post #1

Musisz ustawić w Screenmode.
[#3] Re: AmiKit 7 do pobrania

@Artur Jarosik, post #2

Ależ próbowałem i nic :( Spróbuję jeszcze pogrzebać
[#4] Re: AmiKit 7 do pobrania
Fajna sprawa OK, ale nadal czekam na AmigaSYS 5
[#5] Re: AmiKit 7 do pobrania
Nawet moje tłumaczenie jest. Szkoda, że zapomniał o pomocy i pomoc wyświetla się po angielsku a nie polsku.
[#6] Re: AmiKit 7 do pobrania

@lda, post #1

[F12] - Wyświetlanie i wybierasz rozdziałkę Natywną, albo 1920x1080. Następnie w Filtr, w ustawieniach filtra wybierasz Autoskalowanie a w Korekcji proporcji obrazu Automatic (albo stosowną do Twojego monitora).
Następnie w preferencjach obrazu pod Amiga OS wybierasz stosowną rozdziałkę i ewentualnie bawisz się Overscanem (też w Prefs AOS).
[#7] Re: AmiKit 7 do pobrania

@APC74, post #6

Dzięki, sprawdzę wieczorem.
[#8] Re: AmiKit 7 do pobrania

@lda, post #7

bez problemu uruchamiam Workbencha w rozdzielczosci natywnej monitora tj. FullHD , 1920x1080 w 32bit kolorze BGRA na pelnym ekranie. Kto by pomyslal w latach 90, ze to bedzie mozliwe na WB

w Expansion dla karty ZorroIII trzeba dac odpowiednia ilosc pamieci np: 64MB powinno wystarczyc do FullHD w 32bit.

w Filter wybieram Null Filter, No scaling, bo to konfiguracja i tak do WB na karcie graf., a nie do AGA gierek i demek, chociaz po wybraniu skalowania nie powinno byc wykonywane, tak sadze.

w Display Fullscreen Native 32, Default refresh, RTG musi byc Fullscreen
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem