Komentowana treść: Dekompresor rozmawiał z Markiem Pampuchem
[#1] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#2] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#3] Re: Dekompresor rozmawiał z Markiem Pampuchem
Dekompresor (podcast) subskrybuję od samego początku jego istnienia. Na początku było świetnie, bo był to tylko podcast, odcinki były bardzo dobrze przygotowywane i nagrywane. Jednak gdy stworzyli sobie studio nagrań, zaczęli realizować wizję stworzenia internetowej telewizji, nagrywać "na żywo", dotykać różnych tematów bardziej szczegółowo to (moim zdaniem) poziom spadł. Chociaż nie na tyle żeby odsubskrybować podcast. Zwłaszcza, że relacje z PoxelHeaven na pewno są warte obejrzenia/odsłuchania.
[#4] Re: Dekompresor rozmawiał z Markiem Pampuchem

@MDW, post #3

Heh...Kaja. :) Była razem z XTDem chyba na 3cim zlocie DxP. :)
[#5] Re: Dekompresor rozmawiał z Markiem Pampuchem

@Deftronic/..., post #4

Ona jakiś czas temu dołączyła do komputerowej ekipy Dekompresora.
[#6] Re: Dekompresor rozmawiał z Markiem Pampuchem
Kya jest mocnym punktem tego wywiadu. Jak zawsze wiecznie młoda i władająca ciętym dowcipem .
[#7] Re: Dekompresor rozmawiał z Markiem Pampuchem

@Krashan, post #6

Kya, fajna babka nerd, no i jej komiksowe blogi
.
[#8] Re: Dekompresor rozmawiał z Markiem Pampuchem

@Krashan, post #6

Marka Pampucha widziałem raz w życiu na żywo, bodajże RR Meeting 99? XTD też tam był, Kya (ę?) widziałem tylko w jakimś demku Lamersów :)

Wywiad ten jak i dłuższy na PH Rulez! W końcu można zobaczyć i posłuchać Marka Pampucha :)
[#9] Re: Dekompresor rozmawiał z Markiem Pampuchem
Podoba mnie się- nie tylko Pan Marek
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem