Komentowana treść: Amiparty XV
[#31] Re: Amiparty XV

@pabloz, post #30

Moge kogos zabrac z lublina i okolic. Jade jutro okolo 10. Mam 2 miejsca wolne. Tel 603072649
[#32] Re: Amiparty XV

@pabloz, post #30

Będzie 65xe i Mist z core STe, minimiga i Atari800.
[#33] Re: Amiparty XV

@Jenot, post #32

Ataparty pomysł
Udanej zabawyOK
[#34] Re: Amiparty XV

@pabloz, post #28

tak jest i u mnie w małej Atarynce Ultimate Side uswitch i stereo :) takie małe szare śliczne coś :)
[#35] Re: Amiparty XV
Dobrze się bawicie? Pozdrowienia z UK!!! Buziaki!
[#36] Re: Amiparty XV

@flea, post #35

będziemy :) i za ciebie wypijemy :)
[#37] Re: Amiparty XV
Pierwsze fotki na szybko.

link
[#38] Re: Amiparty XV
Podziękowania za wspólną zabawę na 15stym AmiParty. Byłem u was po raz pierwszy i zostałem bardzo mile oraz pozytywnie zaskoczony. Profesjonalnie zorganizowana impreza, super miejscówka a także cała ekipa :)
Szczególne podziękowania dla organizatorów za zdradzenie tajemnicy "zielonej butelki" OK
Pozdrowienia dla wszystkich obecnych piwo
[#39] Re: Amiparty XV

@superbonio, post #38

I my również bardzo dziękujemy za przybycie oraz udaną imprezę.
Zapraszamy ponownie. Do zobaczenia następnym razem OK
[#40] Re: Amiparty XV
Dziękuję wszystkim za udaną imprezę organizatorom za organizację a przybyłym za niepowtarzalny klimat imprezy.
Do zobaczenia na kolejnym amiparty.
[#41] Re: Amiparty XV

@ZED^lM, post #40

Byłem pierwszy raz na tej imprezie. Jestem bardzo miło zaskoczony, Było znakomicie.
Dziękuje wszystkim
[#42] Re: Amiparty XV
I ja dołączam sie z podziękowaniami za mega impreze :) było masakrycznie dobrze :)
[#43] Re: Amiparty XV
Podziękowania dla organizatorów i osób przybyłych ze stron świata czterech za czadową imprezkę. Do następnego razu!
[#44] Re: Amiparty XV

@stachu100, post #43

Zgadza się.
Brawo za organizację, atmosferę, muzykę.. oraz 8kg PartyMniamMniamki... :D

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2014 15:52:55 przez MaaG^dA
[#45] Re: Amiparty XV

@MaaG^dA, post #44

Wielkie dzięki za Amiparty!!! Thanks
Znowu mam po co włączać Amige :D
Tylko chciałbym miec tyle pary w płucach co djMario, bo zległem po 2ej w nocy i nie było jak spróbować wszystkich "płynnych delicji", a master ciągle miksował pokłony
No i krupnik po północy - bezcenny po całym dniu na kanapkach.
Ja z kolei spełniłem moje mikro marzenie - pograłem na cd32 podłaczonej do rzutnika
i grało sie lepiej niz zwykle bo muzyka była o wiele lepsza niż oryginalnie, toteż cmok za organizację. W mieście stołecznym wszyscy mamy ekstra sprzęt i duże telewizory ale jak chcesz się pobawić to najczęściej jest "nie mam czasu" toteż wszyscy którym udało się wyskrobać chwilkę czasu i przyjść moga sobie pogratulić
[#46] Re: Amiparty XV

@Mikrobi, post #45

https://plus.google.com/photos/115481417931521116620/albums/6036027865931605521
[#47] Re: Amiparty XV
I ja chciałbym wszystkim serdecznie podziękować za wspaniałą imprezę (szczególnie organizatorom). DJ Mario zaskoczył mnie świetnym setem na 2 amigi, a bar gumiś devolayem wielkości melona . Wszystko super, tylko jak zwykle za mało czasu żeby to wszystko ogarnąć. Nic tylko czekać z niecierpliwością na kolejne AmiParty!
[#48] Re: Amiparty XV

@MarX, post #47

Zapraszam na fejsbukowy profil gdzie fotek ciągle przybywa , a jest na czym oko zawiesić ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem