Komentowana treść: AROS Vision 68k 2.7
[#1] Re: AROS Vision 68k 2.7
Jak to pobrać bo podany link na stronie autora nie działa.
[#2] Re: AROS Vision 68k 2.7
A mnie ciekawi ile osób używa tego na Amidze. Właściwe to chyba Aros na klasykach to nie bardzo się przyjął.
[#3] Re: AROS Vision 68k 2.7

@waldiamiga, post #2

Ja czasem używam, ale na AGA jest ciężko, ponieważ nie działa fblit i szybko kończy się Chip. Szkoda że nie ma sterowników do BVision.

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2014 22:34:01 przez Andrzej Drozd
[#4] Re: AROS Vision 68k 2.7

@Andrzej Drozd, post #3

bvision ma przeciez sterownik pod p96 prawda? jezeli tak wystarczy umiescic pliki .chip i .card gdzies w wygodnym miejscu i dopisac je do arosbootstrapu oczywiscie wraz ze sciezka dostepu.

co do agi to uzywalnosc powinna sie byla troche poprawic w ciagu ostatnich dwoch tygodni. uzywany jest nadal blitter i chip ram, ale poprawione jest rysowanoe linii ktore teraz mniej kaszania. co do fblit, mam kontakt z autorem, ale toni nie kwapi sie wbudowac tego, bo nie chce optymalizowac zanim nie bedzie wszystkiego na swoim miejscu.

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2014 11:22:52 przez wawrzon

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2014 11:23:54 przez wawrzon
[#5] Re: AROS Vision 68k 2.7

@wawrzon, post #4

Ani BVision ani CVisionPPC nie są supportowane przez Picasso96.

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2014 13:19:45 przez _arti
[#6] Re: AROS Vision 68k 2.7

@waldiamiga, post #2

Ot taka ciekawostka pomysł Ale widać Olafowi sprawia frajdę grzebanie przy tym pomysł
[#7] Re: AROS Vision 68k 2.7

@_arti, post #5

Ani BVision ani CVisionPPC nie są supportowane przez Picasso96.

no to klopot, ale jako ze nie dysponuje tym sprzetem nie mam ani kompetencji ani osobistego w tym interesu. komu zalezy, zawsze moze sie skontaktowac z tonim i obadac czy czegos by sie nie dalo zrobic, ale szanse sa pewnie marne.

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2014 17:15:35 przez wawrzon
[#8] Re: AROS Vision 68k 2.7

@parallax, post #6

Ale widać Olafowi sprawia frajdę grzebanie przy tym

tak, grzebanie potrafi sprawiac frajde, na pewno wieksza niz czekanie az rzeczy same sie zrobia. dlatego aros.
[#9] Re: AROS Vision 68k 2.7

@wawrzon, post #7

Pewnie musiałbym wysłać ten unikalny sprzęt do testów, zapoczątkować bounty itd.
Czyli już się pogodziłem z tym że sterowników nie będzie. Zaczekam na fblita do AGA.
[#10] Re: AROS Vision 68k 2.7

@Andrzej Drozd, post #9

No dobra ale nadal nie wiem skąd to pobrać bo link na stronie autora nie działa ...
[#11] Re: AROS Vision 68k 2.7

@Mruk, post #10

Link chyba nie działa.
Spróbuj pobawić się nocną kompilacją. Znajdziesz tam ISO dla Amigi 68k - http://aros.sourceforge.net/nightly.php
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem