Komentowana treść: Mike Montgomery i Jon Hare - wywiad
[#1] Re: Mike Montgomery i Jon Hare - wywiad
Mike chyba był lekko wcięty, wraz z upływem wywiadu język plątal mu się coraz mocniej .
Ogólnie fajnie posłuchać ludzi stojących za wielkimi produkcjami z tamtych lat, mówiących o wszystkim
w wyluzowany sposób. Jakby TM pociągnął to trochę dłużej pozwalając na mocniejsze zadziałanie procentów,
mógłby spróbować zadać jakieś bardziej pikantne pytania i może dowiedzieć się jakichś niepoznanych na
trzeźwo faktów.
[#2] Re: Mike Montgomery i Jon Hare - wywiad

@Radek_Cz, post #1

Z tego co pamiętam, to było drugiego dnia i raczej wszyscy byliśmy na wielkim kacu
[#3] Re: Mike Montgomery i Jon Hare - wywiad
Dzięki Alto za wywiad OK
Oby takich wywiadów było u nas więcej. Mike wyraźnie w stanie po spożyciu, wcześniej tak nie mówił szeroki uśmiech 1.5 promila +
[#4] Re: Mike Montgomery i Jon Hare - wywiad

@flops, post #3

Dzięki :)

Drugiego dnia wszyscy trzeźwieli. Ja rano zabiłem klinika, ale więcej nie mogłem bo na wieczór miałem wracać do domu. Zapewniam, że ani Mike, ani tym bardziej Jon (który był "Lost in Service" do 14:30 w niedzielę) nie pili już nic drugiego dnia. Zdaje się że po prostu luźna atmosfera i humorek mu się udzieliły ;)
[#5] Re: Mike Montgomery i Jon Hare - wywiad

@alt_, post #4

A co naparzali w gardło? pomysł
[#6] Re: Mike Montgomery i Jon Hare - wywiad

@parallax, post #5

Parę piwek wychylili szeroki uśmiech
[#7] Re: Mike Montgomery i Jon Hare - wywiad

@flops, post #6

A zadowoleni byli z tej imprezki tak ogólnie?pomysł
Ciekawe jakie znane osobistości będą w przyszłym roku
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem