Komentowana treść: Nowa wersja sterownika dźwięku dla AmigaOne X1000
[#1] Re: Nowa wersja sterownika dźwięku dla AmigaOne X1000
No i gitara OK
[#2] Re: Nowa wersja sterownika dźwięku dla AmigaOne X1000

@parallax, post #1

Taka "od ruskich", z progami nabijanymi po drodze, na siedzeniu w autokarze.

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2014 10:06:35 przez ede
[#3] Re: Nowa wersja sterownika dźwięku dla AmigaOne X1000

@ede, post #2

Gorzej Ci?
[#4] Re: Nowa wersja sterownika dźwięku dla AmigaOne X1000

@Spoony, post #3

moim zdaniem trafna analogia
[#5] Re: Nowa wersja sterownika dźwięku dla AmigaOne X1000

@Valwit, post #4

A widziałeś ich że tak robią gitary?
[#6] Re: Nowa wersja sterownika dźwięku dla AmigaOne X1000
Trzeba przyznać, że obsługa mixera działa znacząco lepiej OK Może to nie było jakoś specjalnie uciążliwe, ale dobrze jest, jak w systemie działa wszystko tak jak powinnoOK
Amiga rulez!!!
[#7] Re: Nowa wersja sterownika dźwięku dla AmigaOne X1000

@TomK, post #5

Ja po kolejnym głupim wpisie parakleksa pomyślałem podobnie jak ede, że to stery do gitary Dopiero kolejny wpis kolegi żaby wskazuje, że wie o czym pisze.
[#8] Re: Nowa wersja sterownika dźwięku dla AmigaOne X1000

@parallax, post #6

ty masz X1000?
zawsze myślałem że jesteś botem
[#9] Re: Nowa wersja sterownika dźwięku dla AmigaOne X1000

@Ender, post #7

On już ma taki styl i myslałem że wszyscy się do niego już przyzwyczaili.
.A doprecyzowując to dotychchas Mixer nie działał wogóle na X1000 więc teraz działa znacząco lepiej.
[#10] Re: Nowa wersja sterownika dźwięku dla AmigaOne X1000

@XoR, post #8

Nie, on nie ma X1000. Ale za to kiedyś kłamał że ma SAM Flex
[#11] Re: Nowa wersja sterownika dźwięku dla AmigaOne X1000

@recedent, post #10

Powiem tak, mało wieszok, racja W życiu nie można być pewnym niczego na 100%OK
Zbyt pewność siebie może często nie popłacać pomysł

Zrobiliście kolejny syf pod newsem (ja się teraz dołączyłem ) o AmigaOne X1000, ale to normalkapomysł Ok, offtopy zostaną przeniesione, to już nie marudzęOK
[#12] Re: Nowa wersja sterownika dźwięku dla AmigaOne X1000

@parallax, post #11

My zrobiliśmy ? Czytając kłamców jaki to system na X1000 jest wspaniały, dopracowany i dopasowany do sprzętu ze śmiechu się skręcam co kilka miesięcy czytając o kolejnym sukcesie "rozwiązania kilku problemów i uciążliwości" które wedle wypowiadających się fanatyków takich jak ty nigdy w X1000 nie występowały.
[#13] Re: Nowa wersja sterownika dźwięku dla AmigaOne X1000

@RadoslawF, post #12

Daj spokój po co tak się denerwujesz? Od razy kłamcy? W innych systemch również pewne rzeczy wychodziły po czasie. I jakoś nikt się nie skręca ze śmiechu.
[#14] Re: Nowa wersja sterownika dźwięku dla AmigaOne X1000

@TomK, post #13

Obstawiam że zdenerwował go taki jeden screen fighter z urojoną, niewidzialną Sam Flex :)

Chociaż pewności nie mam, bo nawet nie widzę co ten Wasz paralala pisze :)
[#15] Re: Nowa wersja sterownika dźwięku dla AmigaOne X1000

@RadoslawF, post #12

Biedny radzioEF. Wiecznie pokrzywdzony przez newsy o X1000. Może wypróbuj:


Ostatnia aktualizacja: 31.07.2014 08:39:59 przez KingJulian
[#16] Re: Nowa wersja sterownika dźwięku dla AmigaOne X1000

@KingJulian, post #15

+1
Każdy zachwala swój system, w naszym malutkim środowisku taki mikser to jest coś, bo kto to ma pisać. To nie czasy milionów użytkowników, tylko w porywach z dwóch tysięcy. A programiści nie zarabiają na Ferrari, tylko na batonika. Podziwiam że mu się chciało, w szczególności, że później jeszcze są takie komentarze.
[#17] Re: Nowa wersja sterownika dźwięku dla AmigaOne X1000

@flops, post #16

Nie każdy, np. Paralala :)
[#18] Re: Nowa wersja sterownika dźwięku dla AmigaOne X1000

@flops, post #16

Panowie i panie ale jest na to rozwiązanie, opcja ignorowania i ppa nadaje się w końcu do czytania. Naprawdę inaczej czyta się portal jak nie widzi się osobników, którym piana leci z pyska. Polecam wszystkim, ktoś nie chce czytać moich postów też polecam opcje ignoruj. Do nikogo pretensji mieć nie będę w odróżnieniu od pewnych dewiantów, którzy najpierw przez lata robią trzodę a potem mają ignory i się skarżą moderacji, że to na pewno z lewych kont i na pewno założonych po to by dać takiemu niewyparzonemu pyskowi ignora. Ludzie ta opcja jest świetna, odkąd nie widzę już tych nienawistnych komentarzy kilku osób i debilnych kilku następnych osób, znowu czytanie ppa stało się możliwe bez podnoszenia sobie ciśnienia, że znowu szambo komuś wybija. Pozdrawiam.
[#19] Re: Nowa wersja sterownika dźwięku dla AmigaOne X1000

@TomK, post #13

Ja się denerwuje ? Nie pamiętasz ilu tu było dyskusji i przepychanek na temat tego super zestawu za dwanaście tysięcy ? A potem co jakiś czas informacja ze poprawiono ten czy inny błąd lub napisano sterowniki do tego czy innego urządzenia. Czyli w momencie tych ostrych dyskusji ludzie którzy przekonywali nas jaki on jest wspaniały, sprawny i dopasowany (soft do sprzętu) okazują się zwykłymi kłamcami.
I nie spotkałem się aby ktoś tak zachwalał i prowadził takie wojny przeciwko krytyce w innych systemach i innym sprzęcie. I dlatego tam faktycznie nikt się nie skręca ze śmiechu.
[#20] Re: Nowa wersja sterownika dźwięku dla AmigaOne X1000

@RadoslawF, post #12

Czytając kłamców jaki to system na X1000 jest wspaniały, dopracowany i dopasowany do sprzętu ze śmiechu się skręcam co kilka miesięcy


Wrzuć focię jak się skręcasz, może być z rąsi.
I nie lecz tego, może da się na tym jakoś zarobić
.

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2014 15:43:49 przez rePeter
[#21] Re: Nowa wersja sterownika dźwięku dla AmigaOne X1000

@RadoslawF, post #19

No właśnie ale nie pamiętam żerby było aż takie zachwalanie przecież tu właściwie nie ma posiadaczy tego sprzętu. A o problemach i błędach możesz poczytać tu http://forum.hyperion-entertainment.biz/viewforum.php?f=33&sid=e39dbfe880f9fda8df8555df54b04411 i myślę że nikt tam nic nie ukrywa.
Myślę że z takich poważniejszych niedociągnięć to zostało 3D, DMA do PCI, sterownik do karty sieciowej wbudowanej do czytnika kart i np nie działanie Partiton Wizard czyli brak możliwości naprawy błędów na dysku. Ale zresztą może i słusznie hyperion się broni że dla X1000 systemem będzie dopiero 4.2 wiec narazie ludzie czekają. To jest też pewnie główny powód nie wypuszczania 4.2. Hyperion zdaje sobie zapewne sprawę że bez dopracowania tych niedoróbek w 4.2 ludzie ich po prostu zjedzą.
Ach może porawię oczywiście brak 3D w nowych Radeonach.

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2014 16:52:34 przez TomK
[#22] Re: Nowa wersja sterownika dźwięku dla AmigaOne X1000

@TomK, post #21

To masz słabą pamięć jeśli idzie o zachwalanie. Jeśli idzie o posiadaczy to masz rację, ale jak dotąd zachwalanie przez nie posiadaczy nie było zabronione i osobnicy pokroju Paralaxsa korzystali z tego. W tym wątku pierwszy głos zabrał właśnie nie posiadacz.
[#23] Re: Nowa wersja sterownika dźwięku dla AmigaOne X1000

@RadoslawF, post #22

Ach może i mam słabą pamięć ale Ty to tak napisałeś jakby to były całe tłumy tych naganiaczy. A paralaks no cóz ma taki styl i już.
[#24] Re: Nowa wersja sterownika dźwięku dla AmigaOne X1000

@TomK, post #23

A może po prostu należy przestać zamieszczać newsy dotyczące tego komputera na portalu? I będzie po kłopocie pomysł

(odpowiedź skierowana raczej do moderatorów i redaktorów forum)

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2014 17:27:30 przez glichtanski
[#25] Re: Nowa wersja sterownika dźwięku dla AmigaOne X1000

@glichtanski, post #24

Rozumiem, że to żart, sarkazm, a nie na poważnie?
[#26] Re: Nowa wersja sterownika dźwięku dla AmigaOne X1000

@glichtanski, post #24

A może poprostu należy nie pisać głupich komentarzy w newsach?

(odpowiedź skierowana tylko do Ciebie)
[#27] Re: Nowa wersja sterownika dźwięku dla AmigaOne X1000
Panowie, zwykle się nie wypowiadam na temat X1000, ale teraz jest czas.

Cena niskoseryjnego, eksperymentalnego sprzętu nie dziwi, w tej chwili wydałem równowartość tego sprzętu na 2-tygodniowy urlop w Grecji, przy czym nie jestem jakoś szczególnie dobrze zarabiającym specjalistą. Widziałem w bliskim otoczeniu ludzi wydających o wiele więcej na jakieś pierdoły, a jeśli chodzi o jakiś specjalistyczny sprzęt do hobby to.. ho... ho... X1000 się chowa w sensie finansowym.

Zaręczam, że dla klienta na Zachodzie ta cena nie jest aż tak straszna.

Niedoróbki? OK, jasne - krytyczne uwagi w pełni uzasadnione.

Czy jednak tylko ja mam wrażenie, że twórcy/użytkownicy tego sprzętu coraz bardziej stawiają na Linux, gdzie wszystko jako tako działa?

Druga sprawa, uważam, że przy tej skali wydatków/inwestycji na tym sprzęcie powinien zagościć także MOS. Chyba tylko w Polsce są jakieś pieprzone wojenki między niebieskimi i czerwonymi.
[#28] Re: Nowa wersja sterownika dźwięku dla AmigaOne X1000

@rwks, post #27

Druga sprawa, uważam, że przy tej skali wydatków/inwestycji na tym sprzęcie powinien zagościć także MOS. Chyba tylko w Polsce są jakieś pieprzone wojenki między niebieskimi i czerwonymi.


Na pytanie: "Ile jest Pan w stanie dołożyć do powstania portu MorphOSa na A1Xk?" Trevor Dickinson odpowiedział: "Nic".

Na pytanie: "Czy port MorphOSa na A1Xk jest możliwy"? Zdaje mi się, że Frank Mariak odpowiedział: "Mówiąc w swoim imieniu - tak długo jak Ben Hermans uczestniczy w tym przedsięwzięciu - nie".

To by było na tyle jeśli chodzi o "skalę wydatków" i "pieprzone wojenki".

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2014 23:21:51 przez recedent
[#29] Re: Nowa wersja sterownika dźwięku dla AmigaOne X1000

@recedent, post #28

dziękuję, za klarowne i dobitne zakończenie mojego wątku myślowego, te cytaty mi nieco rozjaśniły sytuację

jednocześnie potwierdzam, że jako fan dalej mam jakieś tam wojenki tam gdzie słońce na nie opala
[#30] Re: Nowa wersja sterownika dźwięku dla AmigaOne X1000

@XoR, post #26

spalam się
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem