Komentowana treść: Epub Reader 0.1
[#1] Re: Epub Reader 0.1
O fajnie sprzyda się :)
[#2] Re: Epub Reader 0.1
Super! Ja bym tylko tytuł programu zmienił. Kiedyś dojdzie obsługa formatu "mobi" i "Epub Reader" będzie głupio wyglądało. :)
[#3] Re: Epub Reader 0.1

@MDW, post #2

To wtedy będzie się nazywało "MobiEpub Reader" :D
[#4] Re: Epub Reader 0.1
Fajnie, tylko u mnie nie wczytuje książek.
[#5] Re: Epub Reader 0.1
Przecie ten format to tylko ZIPnięte archiwum z plikami HTML + grafika w środku, wystarczy rozpakować i można czytać ile wlezie ;)
[#6] Re: Epub Reader 0.1

@Shoonay, post #5

Noooo, to sobie ktoś wymyślił NOWY format.
[#7] Re: Epub Reader 0.1

@Shoonay, post #5

Jest jeszcze kilka XML-i opisowych
[#8] Re: Epub Reader 0.1
Dostępna jest wersja 0.2, która interpretuje informacje zawarte w metadanych XML-i.
[#9] Re: Epub Reader 0.1

@mailman, post #8

Szkoda, że wciąż nie czyta książek - u mnie nawet tych dodanych dla przykładu.
[#10] Re: Epub Reader 0.1

@AS, post #9

Wersja 0.2, poza tym, że wykłada się na jakiejkolwiek książce, jest na tyle niestabilna, że nie wrzuciłem jej nawet na MorphOS Files.
[#11] Re: Epub Reader 0.1
Jest wersja 0.4.
[#12] Re: Epub Reader 0.1

@mailman, post #11

Jest wersja 0.5.
[#13] Re: Epub Reader 0.1

@mailman, post #12

Nadal nie da się nią przeczytać e-booków, które kiedyś kupiłem w BookRage. Pokazuje mi tylko stronę tytułową i redakcyjną (z błędami zresztą). Co prawda nie wiesza się, więc na MorphOS Files może trafić, w końcu to nie pierwszy bezużyteczny program Carstena...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem