Komentowana treść: Qt 4.8 dla AROS-a - bounty
[#1] Re: Qt 4.8 dla AROS-a - bounty
Wiem, że nie jest to bezpośrednio związane z tematem, ale wydaje mi się, że AROSowy system bounty ma pewne wady...

Np. czy ktoś związany z AROSem może mi powiedzieć czemu projekt "Zune Fix" wisi cały czas jako open, mimo tego, że deadline minął ponad 2 lata temu? Co przez ten czas robił developer i jakie są konsekwencje tego, że nie wywiązał się z zadania do tej pory? Moje $135 które tam wisi mogłoby być przekazane na inny szczytny cel. Dodam, że już kiedyś przenosiłem je z innego bounty, które leżało odłogiem.

Poza tym, elementem weryfikującym poprawność portu powinno być wykonanie testów jednostkowych, które są oficjalną częścią Qt4 a nie port jednego losowego programu (to jak działa jeden program niczego nie dowodzi).

Tego rodzaju problemy skutecznie zniechęcają do wspierania jakichkolwiek bounty.
[#2] Re: Qt 4.8 dla AROS-a - bounty

@strim_, post #1

o ile kojarze, to zune dla arosa jest caly czas rozwijane, w kazdym razie dosc duzo wpisow z git arosowym przez ten okres jest
[#3] Re: Qt 4.8 dla AROS-a - bounty
W końcu!!!!! Bardzo się z tego ciesze, bardzo słuszna decyzja ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem