Komentowana treść: Amiga Future 110
[#1] Re: Amiga Future 110
zaraz zaraz...co ja tu patrze, na pierwszej stronie recenzja gry "Donkey Dawnfall" a przeciez w zeszlym miesiacu bylo:

"Amiga Future you are not authorized to distribute my softwares inyour lame magazine.."

[#2] Re: Amiga Future 110

@selur, post #1

Ale nie było "Amiga Future you are not authorized to review my software in your lame magazine".
[#3] Re: Amiga Future 110
A czy ktoś ma może numer 98 i mógłby mi udostępnić recenzję... moich plansz do Worms DC? Dowiedziałem się, że ktoś popełnił, i ciekaw jestem co tam o mnie nasmarowali :D
[#4] Re: Amiga Future 110

@AceMan, post #3

A czy ktokolwiek prenumeruje to pismo? Bo cos mi sie zdaje, ze takich osob nie ma.
[#5] Re: Amiga Future 110

@selur, post #4

Źle Ci się zdaje...
[#6] Re: Amiga Future 110

@selur, post #4

Ja kupuję od kiedy jest w RetroAmi.
[#7] Re: Amiga Future 110

@twardy, post #6

Ja również - niestety nigdzie nie widzę numeru 110 w sklepie
[#8] Re: Amiga Future 110

@alekc, post #7

Czekam na przesyłkę z Niemiec.
[#9] Re: Amiga Future 110

@ITU, post #8

czekam niecierpliwie w takim razie aby złożyć zamówienie bo brakuje mi także numeru 109
[#10] Re: Amiga Future 110

@selur, post #4

Ja nie prenumeruje, ale kupuje dosc czesto:)
[#11] Re: Amiga Future 110

@aszu, post #10

Jaki to ma naklad?
[#12] Re: Amiga Future 110

@selur, post #11

Należałoby zapytać Andreasa, ale moim zdaniem wydanie niemieckie i angielskie razem około 200-300 egzemplarzy.
[#13] Re: Amiga Future 110

@mailman, post #12

Jesli faktycznie tyle to i tak calkiem sporo.
[#14] Re: Amiga Future 110

@selur, post #13

Garstka
[#15] Re: Amiga Future 110

@mailman, post #12

Wydaje mi się nieco więcej, gdzies obiło mi się o uszy 500 egzemplarzy, ale głowy nie dam.
[#16] Re: Amiga Future 110

@selur, post #13

A moim zdaniem, nawet jeżeli jest to 500, o którym pisze twardy to jest to mało. Samego PPA schodzi 100 egzemplarzy, a my nie jesteśmy na rynku międzynarodowym i nie robimy jednego z wydań w "światowym" języku, czyli angielskim.
[#17] Re: Amiga Future 110

@mailman, post #16

Więc plus dla nas :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem